Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Karma 80

Eski 09-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karma 80

124-Aşk hayat lokantasında yenen en büyük kazıktır!

125-Seni ne zamana kadar seveceğimi sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum!

126-Bir damla gözyaşı olmak istedim gözlerinde doğup,yanaklarında süzülüp dudaklarında ölmek için

127-Ne içimde seni unutmak gibi bir çaba var,nede aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne seni görmeden yaşayacak kadar güçlüyüm ne de seni görmeye dayanacak kalbim var

128-Sevgim sonsuz amam anlayana,Aşkı sonsuz ama yaşayana,Dostluğum gerçek ama paylaşana,Dertlerim sıradan ama unutabilene

129-Sen bi tanesin benim olduğun sürece

130-Eğer geceler seni düşünmek kadar uzun olsaydı gökyüzü güneşe hasret kalırdı!

131-Eğer hayat günlük bir gazete olsaydı senin olduğun köşeyi kesip saklardım

132-Hayatta kimse için ağlamaya değmezZaten deyecek olanlar ağlatmazlar

139-Bana bir gül vermiştinBu gül solunca sana dönerim demiştinAma sevgilim o gül yapmaydı

140-Seni seviyorum derken yalan söylüyor olsan bile o yalanı tüm gerçeklere değişmem

141-Sanatsız bir devletin hayat damarlarından birisi kopmuş demektir

142-En güzel platonik aşklar hiç bilinmeyenlerdir

147-Aşkı reddetmek,güneşin batışını görmekten üzüntü duyduğun için doğuşunu izlemekten zevk almayı reddetmeye benzer

148-Bir gün güneşin buz tuttuğu bir yerde bil ki bu senin için yanan benim kalbimdir

153-Aşk bir kum saati gibidir, kalp dolarken beyin boşalır

154-Sen çölde bir gül olsan;seni kurutmamak için hergün ağlardım

155-Güzeldir kocaman bir okyanusta bir su damlası olmak,uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak,ama en güzeli senin sevgilin olmaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com