Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
beşiktaş rakipsiz kalacak

BeŞİktaŞ Rakİpsİz Kalacak"

Eski 01-27-2007   #1
rebellious23

BeŞİktaŞ Rakİpsİz Kalacak"

Beşiktaş'ın Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısında, başkan Yıldırım Demirören, yaptığı açılış konuşmasında, "Birlik ve beraberlik içinde, dimdik ayakta durmalıyız İşte o zaman Beşiktaşımız tüm hedeflerine ulaşacak, Avrupa'da ve Türkiye'de rakipsiz kalacaktır" dedi

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen toplantıya kulüp başkanı Yıldırım Demirören, yöneticiler, Divan Kurulu Başkanlığı ve kongre üyeleri katıldı

Kulüp başkanı Yıldırım Demirören, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, 30 Mayıs 2004 tarihinde kendisine hayatının en büyük onurunu yaşatarak başkanlığa getiren genel kurul üyelerine teşekkür etti

''Beşiktaş bizim her şeyimizdir diyerek yola çıktık Beşiktaş'ı yüceltmek ve başarılı kılmak hedefimiz oldu Beşiktaş'a hizmet etmenin çok önemli bir yolu vardır, o da yönetime talip olmaktır Elini taşın altına koymak, Beşiktaş'ın onurlu duruşuna hizmet etmektir'' diyen Demirören, yönetimleri döneminde birçok projeye imza attıklarını söyledi

Yıldırım Demirören, bunlardan en önemlisinin BJK Fulya Süleyman Seba Projesi olduğunu ifade ederek, ''Bu dev projeyi gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadık Tüm imkanlarımızı seferber ettik Beşiktaşımızın geleceği olan Fulya Projesi'ni Beşiktaşlılara kazandırdık Projede emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum Bu proje Beşiktaşımıza bırakacağımız en büyük mirastır'' diye konuştu
br> 45 BİN KİŞİLİK YENİ STAT PROJESİ

BJK İnönü Stadı ve BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'ne de değinen Demirören, yeni dönemde 45 bin kişilik yeni stat projesini hayata geçirmeyi planladıklarını kaydederek, ''Tüm kongre üyelerimizin vakit geçirebileceği bir sosyal tesis yapacağız BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nin altında bulunan sağlık birimini açıyoruz ve Beşiktaş Üniversitesi projesini gündeme getiriyoruz'' dedi

''KARAMSAR SENARYOLAR ÜRETİLİYOR''

Demirören, görev süresinde bütün Beşiktaşlıları sevgi ve saygıyla kucakladığını vurgulayarak, şöyle devam etti:
''Olduğum gibi göründüm, göründüğüm gibi oldum Kamuoyunda bir süredir mali durumumuzla ilgili karamsar, gerçek olmayan senaryolar üretiliyor Beşiktaş'ın, dünyanın tüm kulüpleri gibi borcu vardır Ancak önümüze sunulan büyüklükte değildir 32 aydır aynı heyecanla görevine devam eden biri olarak, bu iddialara rağmen Beşiktaş, önü açık olan tek kulüptür diyorum Hatta Beşiktaş, Türkiye'nin mali yapısı en iyi olan kulübüdür''

Beşiktaş için yarının çok önemli bir gün olduğunu ifade eden Yıldırım Demirören, ''Aralarında bulunduğum 18 yönetici arkadaşımla göreve talibiz Birlik ve beraberlik içinde, dimdik ayakta durmalıyız İşte o zaman Beşiktaşımız tüm hedeflerine ulaşacak, Avrupa'da ve Türkiye'de rakipsiz kalacaktır İşte o zaman Beşiktaş daha güçlü olacaktır'' şeklinde konuştu

AMATÖR ŞUBELER

Amatör şubelerde yaptıkları yatırımların geri döndüğünü görmenin kendilerini heyecanlandırdığını belirten Demirören, şunları kaydetti:
''Basketbolda önderlik eder hale geldik Amatör sporlarda 30 yıldır beklenen kupaları, madalyaları kazandık Bu büyük başarılara ulaşırken tüm sporcularımızı, emeği geçenleri ayakta alkışlıyorum Genç ve kaliteli kadrolar yetiştirdik Futbolda altyapımızda yıllar sonra yeniden parlak yıldızlar yetişmeye başladı Mehmet Sedef ve İbrahim Kaş gibi birçok yetenekli genç yetiştirmeye devam edeceğiz''

''BİZİ DIŞARIDAN KİMSE YIKAMAZ''

Demirören, birlik ve berberlik içinde hep beraber çalışacaklarını vurgulayarak, şunları söyledi:
''Görevler bitmez Beşiktaş'ın değerini iyi anlayan biri olarak, kaybedecek bir dakikamız olmadığını hep söylüyorum Bizi dışarıdan kimse yıkamaz Bir başkan olarak ben de içeriden buna müsaade etmeyeceğim Birlik beraberlik içinde, tek yumruk olalım Beşiktaş'a 10 kişilik yönetimin değil, herkesin destek olması lazım Beşiktaş bizim kulübümüz Bazı hatalar oluyor Bizler de dersler çıkarıyoruz Önemli olan gelişmeye, büyümeye devam etmektir''

5 YÖNETİCİ KATILDI

Siyah-beyazlı kulübün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'na 5 yönetici katıldı
İkinci başkan Murat Aksu, Sinan Vardar, Süleyman Eren, Yahya Kemal Gençer, Kıvanç Oktay ve Can Akın Çağlar toplantıda yer almazken, yönetim kurulu adına başkan Demirören'in yanı sıra genel sekreter Kenan Öner, yöneticiler İlhan Durusoy, Bülent Deriş, Hüseyin Yücel ve Fikret Ercan toplantıda hazır bulundu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com