Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dakikayusuf, etti, hayaloğlu, vefat

Son Dakika..Yusuf Hayaloğlu Vefat Etti....

Eski 03-03-2009   #1
su perisi
icon111

Son Dakika..Yusuf Hayaloğlu Vefat Etti....

Şarkı sözleri yetim kaldı

Şair ve söz yazarı Yusuf Hayaloğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde solunum yetmezliği nedeniyle 8 gündür tedavi gören Yusuf Hayaloğlu (56), bu sabah hayata gözlerini yumdu

Akciğerinde oluşan ödem nedeniyle son 24 saatini yoğun bakım ünitesinde geçiren Hayaloğlu, evli ve 3 çocuk babasıydı

Şiirleri başta Ahmet Kaya olmak üzere birçok sanatçı tarafından şarkı olarak bestelenen Hayaloğlu, Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya'nın da ağabeyiydi

''Gözleri İntihar Mavi'' adlı şiir kitabı bulunan Hayaloğlu'nun, ''Hani Benim Gençliğim'', ''Başım Belada'', ''Adı Bahtiyar'', ''Başkaldırıyorum'', ''Ayrılığın Hediyesi'', ''Yüreğim Kanıyor'' gibi şiirleri Ahmet Kaya tarafından bestelenmiş ve yorumlanmıştı

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Son Dakika..Yusuf Hayaloğlu Vefat Etti....

Eski 03-03-2009   #2
VANDETTA

Tamamdır tam başkaldırdı şimdi,gerçi bir mağarada Hayaloğlu'nu sırtından vurmadılar şarkılarındaki gibi ama oda göçtü bu fani alemden,kalbinde zerre iman vardı ise Mevla rahmet eylesin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-03-2009   #3
delishhhh

valla Allah toprağını bol etsin ama onun gibi vatan hainlerinin ölüm haberlerini alınca nedense üzülemiyorum ve ii dileklerde bulunasım gelmiyor
Alıntı Yaparak Cevapla

YUSUF HAYALOĞLU VEFAT ETTİ

Eski 03-03-2009   #4
JOKER

YUSUF HAYALOĞLU VEFAT ETTİ

Şair ve Söz Yazarı Yusuf Hayaloğlu, Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti
Şair ve söz yazarı Yusuf Hayaloğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde solunum yetmezliği nedeniyle 8 gündür tedavi gören Yusuf Hayaloğlu (56), bu sabah hayata gözlerini yumdu
Akciğerinde oluşan ödem nedeniyle son 24 saatini yoğun bakım ünitesinde geçiren Hayaloğlu, evli ve 3 çocuk babasıydı

Şiirleri başta Ahmet Kaya olmak üzere birçok sanatçı tarafından şarkı olarak bestelenen Hayaloğlu, Ahmet Kayan eşi Gülten Kaya'nın da ağabeyiydi
''Gözleri İntihar Mavi'' adlı şiir kitabı bulunan Hayaloğlu'nun, ''Hani Benim Gençliğim'', ''Başım Belada'', ''Adı Bahtiyar'', ''Başkaldırıyorum'', ''Ayrılığın Hediyesi'', ''Yüreğim Kanıyor'' gibi şiirleriAhmet Kaya tarafından bestelenmiş ve yorumlanmıştı
Gam Müzik şirketinden yapılan açıklamada, Hayaloğlu'nun cenaze törenine ilişkin programın henüz belli olmadığı kaydedildi

Why so serious?

JOKER
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : YUSUF HAYALOĞLU VEFAT ETTİ

Eski 03-03-2009   #5
JOKER

Cevap : YUSUF HAYALOĞLU VEFAT ETTİ

gerçekten çok güzel şiirleri vardı büyük kayıp bu ülke için sevenlerine ve ailesine başsağlığı dilerim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-04-2009   #6
dejavu2009

Bütün şiirleri güzeldi

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com