Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başvurular, bugün, össye

ÖSS'ye Başvurular Bugün

Eski 02-16-2009   #1
Berna
Icon4

ÖSS'ye Başvurular Bugün

Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve Yabancı Dil Sınavı'na (YDS) başvurular bugün başlıyor Haziranda yapılacak sınavlar için son müracaat tarihi 27 Mart

2009-ÖSYS'ye, 2008-2009 öğretim yılında ortaöğretim kurumlarının lise veya dengi okullar ile açıköğretim lisesinin son sınıfında okuyan öğrenciler, mezunlar, beklemeli durumda bulunanlar, dışarıdan bitirme sınavlarına girenler, ortaöğretimlerini yabancı ülkelerde yapanlardan durumları bu şartları taşıyanlar başvurabilecek

2009-2010 öğretim yılında yükseköğretimin tüm lisans ve önlisans programlarına girmek veya yurtdışında öğrenim görmek isteyen adayların da ÖSYS'ye başvurmaları gerekiyor

ÖSS için adaylar 40 TL, YDS için bu ücrete ek olarak 10 TL daha ödeyecek Sınavsız geçiş yapacak adaylardan 10 TL alınacakOrtaöğretim kurumlarının son sınıfında okuyanlar, okullarının bağlı olduğu başvuru merkezinden, mezun adaylar ise diledikleri başvuru merkezlerinden '2009-ÖSYS Kılavuzu'nu 2 TL karşılığında edinebilecek

Cevap : ÖSS'ye Başvurular Bugün

Eski 02-16-2009   #2
su perisi

Cevap : ÖSS'ye Başvurular Bugün

Haydi Hayırlısı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com