Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Güzellik & Bakım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akın’dan, filiz, güzellik, sırları, yeni

Filiz Akın’Dan Yeni Güzellik Sırları!

Eski 08-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Filiz Akın’Dan Yeni Güzellik Sırları!

Samsun Eczacı Odası, 14 Mayıs Eczacılık Günü etkinlikleri kapsamında ünlü sinema yıldızı Filiz Akın’ın katıldığı bir söyleşi düzenledi Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Samsun Eczacı Odası Başkanı Arman Üney, eczacılar ve Samsunlu kadınların takip ettiği söyleşi öncesinde özellikle kadınların büyük ilgisiyle karşılaşan Filiz Akın, güzelliği ile herkesi kendisine hayran bıraktı
Büyük Samsun Oteli’nde düzenlenen söyleşide güzellik sırlarını anlatan Filiz Akın, “Ben hiçbir zaman ‘battı balık’ demiyorum Hemen ‘bu kiloları nasıl verebilirim’ diye çaba harcıyorum Erken yiyorum, davete gideceksem daha önceden biraz yiyorum Her şeyin tadına bakıyorum ama çok az
Ben zaman zaman 10 gün içinde 5 kilo veriyorum ama bunu kimseye tavsiye etmiyorum 3 gün kızarmış ekmeğin üzerine biraz tereyağı sürerek sabah, öğlen ve akşam diyet kola içiyorum Sebze ve meyve o günlerde yemiyorum Bağırsakları çalıştırmak için özel çay veya ilaç almak gerek Daha sonra sırf proteine yükleniyorum Balık, tavuk, yanında avokado, bazen kavun ve muz yiyorum az miktarda Protein yüklemesi kötü bir şey ama şişmanlarken doğru beslenmiyoruz ki, zayıflarken onun için bana bir zararı yoksa 10 gün böyle besleniyorum” dedi
Saçını kuaförüne boyattığını belirten Filiz Akın, “Saçımı kendim kesiyorum, yüzüme krem kullanıyorum Şimdi estetikle ilgili çok uzun ameliyatlara gerek kalmıyor 15-20 dakikalık operasyonlarla 10 yıl geriye gitmek mümkün olmuyor Sosyete mecmualarında görüyorum, o kadar abartıyorlar ki uzaylı gibi hepsi Aman böyle bir şey yaptırırsanız lütfen abartmayın, uzaylı gibi gezmeyin Ben İstanbul’da öyle kadınlarla karşılaşıyorum ki, yüzlerinde hiçbir kırışıklıkları yok ama Mars’tan gelmiş gibiler” diye

Etiketler: Arman Üney, bayanlarin en cok takip ettigi siteler, boğa burcu güzellik sırları, filis akın, filiz akin foto son resimleri, FİLİZ AKIN GÜZELLİK, filiz akın güzellik sırları, filiz akın hangi kremi kullanıyor, filiz akın kullandığı krem, filiz akın saçı nasıl yapılır, filiz akın saçları, filiz akın tereyağlı ekmek ile nasıl zayıflamış, filiz akın'ın güzellik sırları, filiz akın'ın güzellikleri, Filiz Akından güzellik sırları, filiz akının eşi, filiz akının güzellik kremi, filiz akının kıremi, filiz akının kullandığı krem, filiz akının saçları, güzellik sırları, türk kadınlarının takip ettiği ünlü güzellik siteleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com