Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mektubu, nin

Nine nin mektubu ...

Eski 10-26-2008   #1
b@ron
Icon7

Nine nin mektubu ...

Amanın yavrım,Ben öyle duyuyom, o gocuman memleketlerde cicili bicili, boyalı moyalı, şıngırdak fıngırdak, kirpikleri takma, saçları sokma, 0nlan bunlan düşüp kalkma, gözleri elde, etekleri belde, artanı da yerde, sıska mıska, şıbıldak gibi bazı, çirkin mirkin hanımlar, gızlar oluveriyormuş…
Amanın 0nlara tutuluveren de, yanıveren de deme yavrım Alceen gızın soyu sopu belli, saçı sırma telli, eline el değmemiş, kötü süt emmemiş, sevisi derinde, eti butu yerinde olmalı Dizine otutturuverdin mi kucağın dolmalı, domuz hem evlenince pazara kadar değil, mezara kadar varmalı Ee hanım dediğini de alaya kattın mı, koluna taktın mı yakışmalı, duvara attın mı yapışmalı Bu sözlerimi eyi dinle bakem, bi kulağından sok da öte kulağını tıka, çıkıvermesin len Senin nazlı Eminen ne güne duruyo? Geçenlerde ekmek ediyodum Açcık hamurum kaldıydı
Emine gelivedi "Koley gelsin ninem" deye artanını da o edivedi sağolsun
Maşallah bi olmuş hopur hopur Dilim dağı taşı gırkbin kere maşallah… Amanın, artanını da o ediverdikten sonra iki süpürgü çalıvedi avluya, malların altlarını kürüyüvedi Ben de ah benim ak topanım, gövercinim, kalem kaşlım, nazlı gülüm, mor zümbülüm, al bürgülüm, bol görgülüm, naha Alah seni allı başlı gelinler edivesin, muradına er, gonca güller der, naha evlerine sarı sarı buğdeyler yağıvesin deye dualar edivedim Giderken de senin hesabiyetine şööle "e gelinim olmecen mi len?"… Sarmeştim de iki yaneceğinden şappudu şuppudu öpüvediydim
Amanin misler gibi kokuyo len Ee öpmek filan deyince o gül yüzün gülüyo de mi? Emi gel yavrım, yokluğun köz oluyo yüreğimde Dün akşamüstü kırmızı fistanımı geydim de şööle cami duvarına doğru yukarı çıkıyodum
Elimi ardıma kodum Bizim Zartlak Osman pencereyi açmış, bende şööle oturdum Bi de iradyoyu sonuna kadar açtıttırmış da havaları dinliyon deyyodum Beni görüvedi, "ninee!" dedi "Eeey!" dedim "Gel de bi açcık oynayıvee" dedi "Beni mi deyyon ay oğlum" dedim "Heee" dedi "Uleen" dedim, "benden geçti gari a yavrim Sen o karını, Gıygıdı İbram ın gızını bi cıscıbıldak soy, köyün delikanlılarını ünle, 0nların garşısında böyle şakkıdı şukkudu bi oynatıve!" deyivedim
İyi dememiş miyim len?

Cevap : Nine nin mektubu ...

Eski 10-27-2008   #2
FBMH1907

Cevap : Nine nin mektubu ...

:):):):)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com