Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dönmüş, svaşdan, yeni

Svaşdan Yeni Dönmüş Ama?

Eski 08-27-2008   #1
sudenaz
Icon1uzz

Svaşdan Yeni Dönmüş Ama?

bu konu hakkında aslında açık konuşmalıyım ki en ufak bir bilgim yokdu onları dışladığımız olsun,küçük gördüğümüz falan şimdi okudğum yazılardan görüyorum bunlarıda belkide gündemde olmayışındandır bilmiyorum ama görüntülerden çok etkilendim gerçekden kim olurlarsa olsunlar davranışlarıyla benden tam puanı aldırlarya ona bakıyorum onları hor görenleri ise kınıyorum amaç ne ki?

cİhad meydanIndan yeni dönmüşlerhepsI yaralI ve bItkInayakta duracak hallerI yokama namazlarInI kIlmaya çalIsIyorlarhemde her seye rağmenkardeslerimiz, canlarImIz onlar!
onların kI de namaz, bIzIm kI dehangISI kabule en layIk!? onlara dua edelIm hIç olmazsa ve SAVAŞTIKLARI ÜLKELERİN MALLARINI boykot EDELİM !
İndİrİn ve İzleyin lütfen! tüyleriniz diken diken olacako ihlas, takva AZIM EMIN OLUN sizi de saracak !

Rüku'ya eğilemiyor Dizleri üzerinde ancak kılabiliyor!

Cihad'dan yeni dönmüşEller hala yara-bere içinde !

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com