Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
denize, girmek, yasak

Denize Girmek Yasak!

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Denize Girmek Yasak!

Bir grup İngiliz, Amerikan ve Türk gemiyle yolculuk ediyorlarmış Birden şiddetli bir fırtına kopmuş Geminin batacağını anlayan kaptan hemen yolculara koşup gemiyi boşaltmalarını istemiş Fakat kimse buna inanmayarak kendini denize atmayı kabul etmemiş Bir süre sonra bütün yolcuların ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu gören kaptan hemen bir tayfasını çağırmış "Git bir de sen dene onları gemiden atlamaya ikna etmeyi" demiş Tayfa gitmiş ve kısa bir süre sonra geri dönmüş Kaptan merakla sormuş:
-Eee, noldu?
-Hepsi atladılar efendim
Kaptan çok şaşırmış:
-Nasıl olur, daha demin kıllarını bile kıpırdatmamışlardı Ne dedin onlara?
-Çok kolay İngilizlere "Sizin gibi soylu insanlar batmak üzere olan bir gemide olmamalılar" dedim
Amerikalılara deniz suyunun insan vücudu için çok faydalı olduğunu söyledim
-Peki ya Türklere ne dedin?
-Onlara da "Denize girmek yasak! " dedim

Alıntıdır

-------------------------------------------------------------------------------------
TP istemiyorum bir yorum yeter

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com