Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
durduk, gördüğüm, rüya, yere

Durduk Yere Gördüğüm Rüya.

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Durduk Yere Gördüğüm Rüya.

Merhaba arkadaşlarÖncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola
Benim dershanedeyken çok samimi olduğum bir arkadaşım vardıKardeş gibiAynı kaşıktan yemiştikDershanenin bitiminde ona "seni Allah için çok seviyorumÖz kardeşim gibisinİyiliğin için dua ediyorum vb" sözler söyledimO da aynı şekilde karşılık vermiştiAma daha sonra farklı okullara düşünce onu aramaz sormaz oldumAramaya çekindim diyebilirimZaten sosyal fobi yada kaygı diyebileceğimiz bir yapım varNeyse zaten uzun zamandır(an itibariyle 1,5-2 yıl) hiç konuşmadığımız için unutulmuşuzdur diye düşünmüştümHiç aklıma bile getirmiyordumAma geçen gece hiç ama hiç aklımda yokken rüyama girdi ve bana "dostluğumuz ve kardeşliğimizi hiç mi özlemedim? Hiç mi kıymeti yoktu" dediŞimdi bu rüyaya bir anlam veremedimAramak istiyorum ama hangi yüzle ve sıfatlaMuhtemelen iki yüzlü, yalancı vs biri olduğumu da düşünmüştürRüyam sizce bir anlam taşıyor mu yoksa derinden gelen bir bilinçaltı yansıması mı? Yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com