Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatımı, görsel, istediginiz, işletim, kurabilirsiniz, microsoft, pc`nize, sistemi, virtual

Microsoft Virtual PC ile PC`nize İstediginiz Kadar İşletim Sistemi Kurabilirsiniz (Görsel Anlatımı)

Eski 07-04-2008   #1
[KAPLAN]
Icon47

Microsoft Virtual PC ile PC`nize İstediginiz Kadar İşletim Sistemi Kurabilirsiniz (Görsel Anlatımı)

Bilgisayar kullanıcılarının bir kesimi kullandıkları bilgisayarda çeşitli nedenlerden dolayı birden fazla işletim sistemi kullanmak durumundadır (mesela Windows 98 ile Windows XP, veya Windows ile Linux vs) Bunun için bilgisayarlarındaki HD’lerini öncelikle fdisk veya Partition Magic gibi bir programla bölerler, sonra oluşturdukları yeni bölümlere işletim sistemlerini yüklerler

Microsoft Virtual PC, HD’nizi bölmeden, kullandığınız Windows işletim sistemi üzerine ’sanal’ işletim sistemleri yüklemenizi sağlar

Virtual PC kullanarak yükleyeceğiniz işletim sistemi Explorer, Word benzeri diğer Windows uygulamaları gibi bir pencere içersinde görüntülenir (ayrıca tam ekran görüntüleme seçeneği de vardır)

Sanal işletim sisteminiz üzerinde program yükleme, müzik dinleme, internet bağlanmak gibi tüm gündelik işlerinizi yapabilirsiniz

Programi INDIR

Download details: Virtual PC 2007

--------------------------------------

Gorsel Anlatimini Izlemek icin

http://www.bulentantar.com//mozilla/...C/virtual.html

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Microsoft Virtual PC ile PC`nize İstediginiz Kadar İşletim Sistemi Kurabilirsiniz (Görsel Anlatımı)

Eski 06-17-2009   #2
makena

Cevap : Microsoft Virtual PC ile PC`nize İstediginiz Kadar İşletim Sistemi Kurabilirsiniz (Görsel Anlatımı)

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Bilgisayar kullanıcılarının bir kesimi kullandıkları bilgisayarda çeşitli nedenlerden dolayı birden fazla işletim sistemi kullanmak durumundadır (mesela Windows 98 ile Windows XP, veya Windows ile Linux vs) Bunun için bilgisayarlarındaki HD’lerini öncelikle fdisk veya Partition Magic gibi bir programla bölerler, sonra oluşturdukları yeni bölümlere işletim sistemlerini yüklerler

Microsoft Virtual PC, HD’nizi bölmeden, kullandığınız Windows işletim sistemi üzerine ’sanal’ işletim sistemleri yüklemenizi sağlar

Virtual PC kullanarak yükleyeceğiniz işletim sistemi Explorer, Word benzeri diğer Windows uygulamaları gibi bir pencere içersinde görüntülenir (ayrıca tam ekran görüntüleme seçeneği de vardır)

Sanal işletim sisteminiz üzerinde program yükleme, müzik dinleme, internet bağlanmak gibi tüm gündelik işlerinizi yapabilirsiniz

Programi INDIR

Download details: Virtual PC 2007

--------------------------------------

Gorsel Anlatimini Izlemek icin

http://www.bulentantar.com//mozilla/...C/virtual.html

payılaşım için çok sağaolasın kardeşim çok teşekürederim sayıgılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com