Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, anaokulu, ermiş, istanbul

Ahmet Ermiş Anaokulu İstanbul

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ahmet Ermiş Anaokulu İstanbul

Ahmet Ermiş Anaokulu Hakkında - Ahmet Ermiş Anaokulu Tanıtım - Ahmet Ermiş Anaokulu Resimleri - Ahmet Ermiş Anaokulu İletişim Bilgileri

Ahmet Ermiş Anaokulu İstanbul Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ahmet Ermiş Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ahmet Ermiş Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ahmet Ermiş Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: AHMET ERMİŞ ANAOKULU

Adresi: TEYFİKBEYMAHTAHSİN TEKOĞLUCADNO :36

Telefon Numarası: 2125481703

Faks Numarası: 2124726161

E-mail Adresi:

Web Adresi: MEB Ahmet Ermiş Anaokulu Resmi Web Sitesi - Anasayfa

Okulumuz Hakkında

TC MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

AHMET ERMİŞ ANAOKULU TARİHÇESİ
o Küçükçekmece İlçesi Tevfikbey Mahallesinde bulunan Ahmet Ermiş Anaokulu
* Tek bir kattan oluşmuş olup 300 metre kareye sahiptir
* Taban ve tavan yüksekliği 292 cm dir
* Duvarlar saten boya, yerlerin ise laminant parke ile kaplıdır
* Isınma doğalgazla yapılmaktadır
* Tuvalet duvarları fayans, zemin ise kalebodurla kaplıdır
* Çocuklar için kız ve erkek olmak üzere 2 adet tuvalet bulunmaktadır
* Öğretmenler için 1 adet bayan ve 1 adet erkek olmak üzere iki adet tuvalet bulunmaktadır
* 2adet idare odası,1 adet öğretmenler odası, 5 adet sınıf 1 adet mutfak ,1 adet yemekhane,1 adet kalorifer dairesi, bulunmaktadır
* Çocukların öğretimini desteklemek için her sınıfta bir bilgisayar ve projeksiyon makinası bulunmaktadır
* Okulumuz 1000 metrekare oyunalanına sahiptir
* Bahçeye kamelya yapılıp okul çevresi çit ile çevrilmiştir
* Okulumuzda sosyal etkinliklere (jimnastik, halk oyunları,müzik,ingilizce)eğiti mleri ve gezilere yer verilmektedir
* Okulumuzda belirli gün ve haftalar ( İlköğretim Haftası, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı,1 0 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı) kutlanmaktadır
* Teknik rapor sonucunda yapılmış olan inceleme ve tespitlerden sonra deprem sonrasında hasar oluşmamış yapının az katlı olması sebebiyle yapı uygundur raporu alınmıştır Dolayısıyla yapının anaokulu olarak kullanılmasında herhangi bir sakınca olmadığı raporu verilmiştir
*
* Sivil Savunma Planı çerçevesinde okulda çalışanlara çeşitli görevler verilmiştir
* Her sene Eğitim yılı içinde deprem ,yangın tatbikat çalışmaları yapılmaktadır
* Sınıflarımızda entegre eğitimi(özürlü çocuklarla kaynaştırma)yapılmaktadır
* Sorunlu olan çocuklarla ve ailelerle özel görüşmeler yapılarak eğitim bilgileri verilmektedir
* Sınıflara gerekli denetim yapılarak temizlik ve düzen alışkanlıkları kazandırılmış olup,düzenli bir şekilde nöbet işlemleri devam etmektedir
* Çalışanlar SSK güvencesindedir
* Öğrencilerimiz Vakıf Emeklilik tarafından sigortalanmıştır

AHMET ERMİŞ ANAOKULU

“EĞİTİM ;ÇOCUĞU SEVMEKLE BAŞLAR”

ilkesiyle eğitim- öğretime devam etmektedir

Ahmet Ermiş AnaokuluResimleri

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com