Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
balatçık, çiğli, ilköğretim, izmir, okulu

Balatçık İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Balatçık İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

Balatçık İlköğretim Okulu Hakkında - Balatçık İlköğretim Okulu Tanıtım - Balatçık İlköğretim Okulu Resimleri - Balatçık İlköğretim Okulu İletişim

Balatçık İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 15/10/1951 yılında 1365 metre karelik bir alan üzerine 1 derslik ve 1 öğretmen lojmanı olarak inşa edilmiştir

Aynı yıl 1 öğretmen ve 34 öğrenci ile eğitim-öğretime başlamıştırDaha sonra 1963 yılında öğrenci sayısı 100’ü bulunca 2 öğretmen kadrosu da verilmiştirAynı yıl okulun bahçesi ağaçlandırılmıştır1967 yılında ise 2 dershane daha ilave edilerek dershane sayısı 4’e çıkarılmıştır 1984 yılında okulun artan öğrenci sayısına cevap verememesi nedeniyle 2 derslikli ek bina yapılmıştırDaha sonra 1992 yılında ise ana bina üzerine bir kat daha çıkılarak derslik sayısı 9 olmuştur

Daha önce Menemen ilçesine bağlı olan Balatçık Köyü yapılan referandum sonucunda 1967 yılında Karşıyaka ilçesine bağlanmıştır1980 yılında başlayan büyük şehir uygulaması ile de Karşıyaka ilçesinin mahallesi konumunu almıştır1994 yılında ise Çiğli ilçesine bağlanmıştır

Balatçık İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Çiğli
Okul Adresi : 1671 SOK NO:1071 BALATÇIK MAH Çiğli İzmir
Okul Telefonu : 0 232 3864746
Okul Faks : 0 232 3864746
Okul Web Sitesi : http://okulwebmebgovtr/35/25/637163/tarihcehtml
Okul E-Mail :
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Ulaşım Bilgileri:
Lojman Durumu : Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Balatçık İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com