Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, bilgileri, denizli, erikoğlu, ilköğretim, merkez, nuri, okulu

Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu İletişim

Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Belediyemiz 1992 yılında 18 madde uygulaması ile 2976 ada 1 parselde 3494 metrekarelik okul yeri ayırdı

Hasan YILMAZ ve Faruk EKİZ’in girişimleri ile 341 hissedardan gönüllü arsa payları toplandı 1994 yılında Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği kuruldu Dernek bağış toplama, deri toplama, konser getirme gibi çalışmalar yaparak para biriktirerek okulun temelini yaptırdı

1996 yılının temmuz ayında okulun yapımını Ahmet Nuri Erikoğlu üstlendi ve okulun temeli atıldı Hızlı bir çalışma ile 20 Ağustos 1997 de okulun yapımı tamamlandı

15 Eylül 1997 tarihinde Dönemin Başbakanı Mesut YILMAZ tarafından okul eğitim öğretime açıldı

OKUL BİNASININ KULLANIM ŞEKLİ:

1 müdür odası,2 müdür yardımcısı odası,1 rehberlik odası,1 memur odası,1 spor odası,2 soyunma odası,1 arşiv, 1 bilgi ve teknoloji sınıfı,1 çok amaçlı sınıf, 1 çok amaçlı salon, 1 fen laboratuarı, 1 depo, 1 ana sınıfı, 1 mutfak, 16 derslik bulunmaktadır

Okulun ısıtma sistemi kalorifer, yakıt cinsi kömürdür

Vizyonumuz

Biz Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu olarak istiyoruz ki,

1 Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin Herkes, (Öğretmen–Öğrenci Yönetici– Veliler) insan yaşamının sürekli bir öğrenme – yenilenme ve gelişme süreci içinde geçtiğini bilsin

2 Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin Bizlere inansın, destek olsun

3 Okulumuzda, hem öğretmenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın

4 Okulumuzda, çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun Doğruları yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasınlar ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın

5 Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın

6 Okul ortamında ve her yerde, herkes “kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi başkasına yapma ilkesine uysun

7 Bilgiye ulaşan, ulaştığı bilgileri kullanan, kullandığı bilgilerle yeni bilgiler üreten öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olsun ve bunu çevrelerine yaysın

8 Bilgi teknolojisini kullanmak öğretmen ve öğrencilerimiz için geçerli amaç olsun

10 8sınıftan mezun öğrencilerimizin hepsi bir ortaöğretim kurumuna girsin, mezun olsun, yüksek öğrenimini tamamlayarak hayata atılsın ve başarılı olsun

MİSYONUMUZ:

Biz Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu olarak,

1 Bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini sağlamak,

2 Öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyarak ve gözeterek bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak,

3 Öğrencilerimizi daha özgür sınıf ve daha özgür okul ilkesine uyarak eğitip geliştirmek,

4 Öğrencilerimizi bilgi toplumunun ve teknolojinin gereklerine uygun yetiştirmek

5 Okulumuzun eğitim çalışanlarını bilimin ve insanlığın ortak değerlerinden yararlanan, kendini geliştiren ve toplumu ileri götüren güç olarak yetiştirmek,

6 Okulumuzda bir atılım, bir değişim yaratarak okul toplumunun gelişmesini sağlamak ,

7 Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi-yöneticilerimizi ve velilerimizi 21yüzyıla hazırlamak için;

VARIZ ve ÇALIŞMAKTAYIZ !!!

Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (258) 241 14 10
Okulun Faksı: (258) 241 97 23
Okulun Adresi: Deliktaş Mah 1980/3 Sok No:1
Okulun Web Adresi: http://ahmetnurierikogluilkogretimme bk12tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ahmet Nuri Erikoğlu İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com