Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, bilgileri, buldan, denizli, ilköğretim, nadir, okulu, özlen

Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu Bilgileri Buldan Denizli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu Bilgileri Buldan Denizli

Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu Tanıtım - Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu Resimleri - Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu İletişim

Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Ahmet Nadir Özlen lköğretim Okulu 9 derslikli îlkokul olarak 2000 yılında devlet
vatandaş işbirliği ile yapılmıştırÜlkemizde 8 yıllık mecburi temel eğitime geçildikten sonra 2 kademe sınıfları eğitim öğretimlerini sürdürmüşlerdir

FİZİKİ DURUMU

Okulumuz Buldan İlçesi Yeni Mahallesi Ulus Caddesi üzerindedir Okulumuzun toplam alanı 1873 metrekaredir Bu alanın 1551 metrekaresi spor vb uygulama alanıdırOkulumuz betonarme tek binadan oluşmaktadır Okulumuz 9 derslik,1 labaratuvar, 1öğretmenler odası, 2 idare odasından oluşmaktadır

Okulumuzda kalorifer sistemi kurulu olup Fuel oil ile ısınmaktadır2006 yılında 15 bilgisayarın okulumuza verilmesiyle Bilgi Teknolojileri sınıfı kurulmuştur

PERSONEL DURUMU

Okulumuzda 1 Müdür ,1 Müdür Yardımcısı olmak üzere 2 idareci,11 öğretmen, 1 hizmetli bulunmaktadır

Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Buldan
Okulun Telefonu: 258 431 39 51
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: wwwanok12tr
Okulun E-Posta Adresi: 833790@mebk12tr
Okulun Müdürü: Osman DOKUZ
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ahmet Nadir Özlen İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com