Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aksu, çağlar, kitabı, sur, sır

Sır Ve Sur Kitabı - Çağlar Aksu

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sır Ve Sur Kitabı - Çağlar Aksu

Sır ve Sur Özet - Çağlar Aksu Kitapları - Sır ve Sur Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatı

Kitap Özet

KÇağlar Aksu, çağın gerilimini duyumsatma yolunda bir genç şair"
Baki Ayhan T

“'Halname' başlıklı poetik metin-şiire özellikle dikkatinizi çekmek isterim Hem şiirimizin eski-yeni pek çok veriminden yararlanmış, etkilenmiş, hem de arayışına 'yepyeni' bir şiirle başlamış ve bulacağının güçlü ipuçlarını vermiş
Haydar Ergülen

“Ben'den bütünlenen zengin, derin imgelerle kimlik arayışına göndermeler Ses, ritim: Si ve Sin, Sır ve Sûr Hal'lerin uçurumuna yazılan eşiz mektup
Gültekin Emre

“Dünya Oteli”nde geçici olduğunun farkında Bu farkındalıkla dünle bugün arasında bağ kuruyor Bu bağ onu yeni bir şiire götürecek Bu nedenle bir ilk kitap olan “Sır ve Sûr”u önemli buluyorum
Betül Tarıman

Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi

Sır ve Sur - Çağlar Aksu
· Ferfir Yayınları
· Basım Tarihi : 01 - 2011
· ISBN : 9786054447091
· Sayfa Sayısı : 173
· Etiket Fiyatı : 900 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com