Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
efsane, gerçek, gişelerde

Gişelerde Gerçek Bir Efsane

Eski 08-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gişelerde Gerçek Bir Efsane

*

76,5 milyon dolar hasılat ile en çok izlenen film

Will Smithin başrolünde yer aldığı "Ben Efsaneyim/I am Legend"

14-16 Aralık tarihlerinde, ABDde vizyona girdiği ilk hafta sonunda

yaklaşık 76,5 Milyon Dolar (yaklaşık 90 Milyar YTL) hasılat elde ederek

hafta sonunun en çok izlenen filmi oldu

TÜM ZAMANLARIN EN YÜKSEK ARALIK AÇILIŞI

Will Smith "Ben Efsaneyim" ile kariyerinde onbirinci kez ilk hafta sonunu birinci sırada açıyor Üstelik Aralık ayında bugüne kadarki en yüksek açılış rekorunu da kıran film, Will Smithin ilk hafta sonu açılış rakamları arasında da açık arayla en yüksek hasılata sahip olan film

ABDde üç günde, geçen haftanın ilk onbeş filminin toplamı kadar hasılata ulaşan "Ben Efsaneyim", bu haftanın ilk on filminin Ağustos ayından beri en yüksek hasılat toplamına ulaşmasını da sağladı

Aksiyon, dram ve bilim-kurgu türlerini harmanlayan ve muhteşem gişe performansı ile gerçek bir efsane olma yolunda ilerleyen "Ben Efsaneyim"

ülkemizde 25 Ocak 2008de vizyona girecek

Kaynak: intersinemacom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com