Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bayrağını, çiğnediler, ediyorum, protesto, türk

Türk bayrağını çiğnediler (protesto ediyorum)

Eski 04-25-2008   #1
cadi_silvia

Türk bayrağını çiğnediler (protesto ediyorum)

Arkadaşlar mynet haberde gördüm bu çirkin olayı ve ben bu densizleri protesto ediyorum aslında kalbimden beynimden o kadar kötü laf geçiyorkiEy TÜRK gençliği bizim atamızın vatan uğruna şehit düşenn askerlerimizin kanlarıyla rengini almış bayrağımız ayaklar altında uyan türkiye gururumuz çiğneniyor ayaklar altında daha nereye kadar sus ordu nerdesin nasıl izin veriyorsun buna nasıl şanlı Türk bayrağım ayaklar altında ordu uyan kalk silkelen artık el at bu olaya susma Benbunu görünce içim acıdı
Vatanımın şehirleri boşuna bu isimleri almadı:
ŞanlıUrfam Da, Kahramanmaraşımda,GaziAntebimde boşunamı mehmetçiklerimiz can verdiBoşunamı ordum uyan kalk ayağa ve el at artık buna

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜZERİNDEKİ KANDIRTOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR
(Büyük harfle yazdım ama kusuruma bakmayın dikkat çeksin diye yazdım)
Erivan'da düzenlenen sözde soykırımı anma törenlerine katılan binlerce Ermeni, yere serilen bir Türk bayrağının üzerinden geçti
Ermenistan'ın başkenti Erivan'da dün düzenlenen sözde soykırımı anma törenleri çirkin görüntülere sahne oldu Binlerce Ermeni, kişi sözde Ermeni soykırımının 93'üncü yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma törenine katılmak için 1965 yılında inşa edilen soykırım anıtı önünde toplandı
Resmi törende, Ermenistan yetkilileri, üzerine ay yıldız çizerek Türk bayrağına benzetmeye çalıştıkları bir kırmızı bezi yere serdi Anıtı ziyaret eden binlerce Ermeni de bu Türk bayrağına benzetilmeye çalışılmış bez parçasının üzerinden geçti Tören sırasında sık sık Türkiye aleyhine sloganlar atıldı
Türk bayrağını yaktılar

Ermenistan'ın yeni Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan da eşiyle birlikte anıta çiçek bıraktı ve “Amaçlarımız arasında kin veya intikam namına bir şey yok Şimdi masum kurbanların anısını koruyarak, Türkiye ile önkoşulsuz olarak ilişkileri normalleştirmeye hazırız” açıklamasını yaptı
Erivan'da önceki gün yapılan törenlerde de Türk bayrağına hakaret edilmişti Göstericiler ellerine geçirdikleri bir Türk bayrağını yakmıştı
Kaynak: VATAN

Ermeniler bu sene Washington'da seslerini duyuramadı
WASHINGTON (İHA) - Sözde Ermeni soykırımı günü nedeniyle çeşitli yerlerde gösteriler yapan Ermeniler, bu sene Washington'da seslerini duyuramadı
Her sene, Büyükelçilik binasının önündeki kaldırımı işgal ederek ellerindeki pankartlarla slogan atan grup, bu yıl karşılarında daha kalabalık bir Türk grubu görünce caddenin karşı tarafına geçmek zorunda kaldı Büyükelçilik binasının önüne gece gelerek kaldırımda oturan Türk gençleri, sabahın erken saatlerinde ellerinde Türk bayraklarıyla marşlar söylemeye başladı Gün içerisinde kendilerine katılan Türk vatandaşlarıyla birlikte Ermenilerin gösterisine karşı bir gösteri düzenleyen Türkler, asılsız iddialar içeren sloganları bastırdı
Ellerindeki bayraklarla sözde Ermeni soykırımını protesto için sloganlar atan Ermeniler, zaman zaman arabalarıyla Türk grubunun yanına gelerek tahrik etmek isteyince polisten uyarı aldı Çoğunluğu ABD'de öğrenim gören öğrenciler ve Türk derneklerinin organize ettiği Türk vatandaşlarından oluşan grup, ellerindeki pankartlarla Emenistan'ın Karabağ'da yaptığı katliamı gözler önüne serdi
Hem Türk hem Azeri bayraklarının açıldığı gösteride marşlar söylenerek, Türk Amerikan dostluğunu anlatan sloganlar atıldı Gösterinin sona ermesinden sonra, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy, gösteriyi düzenleyen Türk vatandaşları Büyükelçiliğe davet ederek hepsine tek tek teşekkür etti
Londra'daki Ermenilerin eylemine karşı İstiklal Marşlı eylem
LONDRA (İHA) - İngiltere'de sözde soykırımı anmak amacı ile eylem düzenleyen Ermenilere Türk vatandaşları İstiklal Marşı ile cevap verdi
İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Türk Büyükelçiliği'nin karşısında toplanan bir grup Ermeni, Londra polisinden izin alarak düzenledikleri eylem sırasında, Büyükelçiliğin önünde toplanan ve bayrak açan Türkleri görünce şaşkına uğradı Durumdan şikayetçi olan Ermeniler, eylem nedeni ile elçilik önünde bulunan polislerden, Türklerin izinsiz düzenledikleri gösterinin bitirilmesini isterken, iki grup arasında arabuluculuk yapan İngiliz polisi ise Türklere olay çıkarmamaya söz vermeleri durumunda 45 dakika kadar elçilik önünde eylem yapmaları için izin verdi
Türkiye aleyhinde açtıkları pankartları ve Ermeni bayrakları ile düzenledikleri eylem Türklerin düzenlediği alternatif eylemle bozulunca, Ermeniler kendi aralarında tartışmaya başladı Sözde soykırımın yıldönümü nedeni ile her yıl Büyükelçilik önünde toplanan Ermeniler, sessiz eylemlerine 3 saat boyunca devam etti
İngiltere'de yaşayan Ermeniler, her yıl olduğu gibi, bu yıl da sözde soykırımı anmak için pazar ayini sonrasında, Londra'nın merkezinde bir yürüyüş düzenleyecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Türk bayrağını çiğnediler (protesto ediyorum)

Eski 04-25-2008   #2
su perisi

Cevap : Türk bayrağını çiğnediler (protesto ediyorum)

Bende protesto ediyor ve şöyle sesleniyorum; Vatanımız da TÜRKİYE'mizde bir avuçsunuz akıllı olun:sm_mad:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com