Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başladı, başvuruları, bursu, eğitim, gübretaş

Gübretaş Eğitim Bursu Başvuruları Başladı!

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gübretaş Eğitim Bursu Başvuruları Başladı!

Kasım ayında 60 yılına girecek olan Gübre Fabrikaları TAŞ tarafından 2007 yılından bu yana verilmekte olan geri ödemesiz eğitim bursuna başvurular, 19 Eylül'den itibaren başladı Sektördeki öncülüğünü sosyal sorumluluk alanında da sürdüren GÜBRETAŞ, ziraat fakültelerinde eğitim görüp ekonomik desteğe ihtiyacı olan belli sayıda çiftçi çocuğuna 4 yıl boyunca karşılıksız eğitim bursu veriyor

9 ay boyunca aylık 225 TL'lik "GÜBRETAŞ Eğitim Bursu" desteğinden yararlanmak isteyen ziraat fakültesi öğrencileri, 14 Ekim 2011 tarihine kadar GÜBRETAŞ'ın internet sayfası (wwwgubretascomtr) üzerinden başvuruda bulunabilecek? Başvurularda ziraat fakültesinin Bahçe Bitkileri, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Bitki Koruma, Tarla Bitkileri, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme bölümlerinden herhangi birinin 1 sınıfına bu yıl kayıt yaptırmak ve çiftçi çocuğu olmak şartları aranıyor

2011-2012 eğitim ve öğretim yılında İnönü Üniversitesi bünyesinde açılan ziraat fakültesiyle birlikte Türkiye genelindeki ziraat fakültelerinin sayısı 26'ya yükseldi Böylece her üniversiteden bir başarılı öğrenciye verilen GÜBRETAŞ Eğitim Bursu alan toplam öğrenci sayısı bu yılla birlikte 100 civarına ulaşacak

2007-08 yılında başlatılan "GÜBRETAŞ Eğitim Bursu" geçtiğimiz yaz ilk mezunlarını vererek genç ziraat mühendislerini sektöre kazandırmıştı

Bu yılki burs başvuruları 14 Ekim 2011'de sona ererken, kazananların isimleri 16 Kasım 2011 tarihinde yine şirketin internet adresinden açıklanacak?

GÜBRETAŞ BURSU BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ
http://wwwgubretascomtr/TR/BURS/defaultasp

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com