Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çocuklarının, evlilik, türk, yorumları

Türk Çocuklarynyn Evlilik Yorumlary

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Türk Çocuklarynyn Evlilik Yorumlary

KYMYNLE EVLENECEGYNYZE NASIL KARAR VERYRSYNYZ?
"Buna biz karar veremeyiz, Tanry bunlary önceden ayarlamy?tyr Biz de kime takylacaksak, bir gün yolda yürürken kar?ymyza çykar"Zeynep, 10 ya?ynda

EVLENMEK YÇYN EN UYGUN YA? KAÇ OLMALI?
"Ya?la ilgisi yok, evlenmek için aptal olmak yeter" Ali, 6 ya?ynda (bizden akylly)

BIR KIZLA BIR ERKEK ÇIKTIKLARI ZAMAN NELER YAPARLAR?
"Biriyle çykmak çok e?lenceliAslynda yeterince sabyrla dinleyebilirseniz, erkekler bazen güzel konu?uyorlar" Gamze, 8 ya?ynda (gerçekten 8 mi dersiniz?)

"Ylk randevuda birbirlerine yalan söylerler Ama bu yalanlar ikinci kez bulu?mak isteyecek kadar ilginç olmaly" Metin, 10 ya?ynda (sizce ?)

YLK RANDEVUDAN MEMNUN KALMAZSAN NE YAPARSIN?
"Eve gidip ölü taklidi yaparym Ertesi gün bütün gazeteleri arayyp Ben
öldüm ismimi cenaze ilanlarynyza yazar mysynyz derim" Hüseyin, 9 ya?ynda

BYRYNY ÖPMEK HANGY ?ARTLARDA DO?RUDUR?
"Çok parasy varsa" Petek, 7 ya?ynda (acaba bunun soyady ; "Dinçöz mü?)
"Kanunlar en az 18 ya?ynda olmalysynyz diyor ama kanunlary bo?ver" Cüneyt,7 ya?ynda (delikanly çocuk)
"Ben öpmem Kadynlar öpünce hemen evlenip çocuk yapmak istiyorlar,Ben u?ra?amam" Levent, 8 ya?ynda (daha delikanly)

EVLYLYK DYYE BYR?EY OLMASAYDI NELER OLURDU?
"Hesabyny vermemiz gereken bir sürü bebek olurdu" Murat,8 ya?ynda (çok zekice)

BIR EVLYLY?Y, SONSUZA KADAR SÜRDÜRMEK YÇYN NE GEREKYR?
"Kadynyn poposu kocaman olsa da, ona çok güzelsin demek gerekir" Hasan, 10 ya?ynda (herhalde en do?ru yorum buydu!!)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com