Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
teyze, uyanık

Uyanık Teyze

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uyanık Teyze

OĞLUMA BENZİYORSUN:

Süpermarkette alışveriş yapan genç adam, kendisini takip etmekte olan bir hanımı farkeder Kadını görmezlikten gelse de, kadın ona dik dik bakmaya devam eder Nihayet kasa önünde kuyruğa gelirler Kadın adamın birkaç sıra önüne düşmüştür

Kadın der ki:
''Özür dilerim Böyle dikkatli bakmam sizi rahatsız etmiş olmalı Üzgünüm ama geçenlerde ölen oğluma o kadar benziyorsunuz ki"

Adam cevap verir:
"Bunu duyduğuma çok üzüldüm Sizin için yapabileceğim birşey var mı?

Kadın:
"Evet yavrum, az sonra eşyalarımı alıp çıkarken ne olur bana 'güle güle anne' diye seslenebilir misin?"

"Elbette", der genç adam

Yaşlı kadın çıkarken genç adam ona elsallar ve "güle güle anne" diye seslenir Birini mutlu etmenin sevinci içinde gülümser ve ödeme sırası kendine gelince kasanın 150 dolar yazdığını görür

Kasiyere,
"Bu nasıl olur? Alt tarafı üç parça eşya aldım" diye itiraz eder
Kasiyer gayet sakin cevap verir:
"Anneniz hesabını sizin ödeğeceğinizi söyledi"

Alıntı Yaparak Cevapla

Uyanık Teyze

Eski 08-03-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Uyanık Teyze

TUHAFİYECİ :

Tuhafiyeci dükkanından geçimini sağlayabiliyor, bir köşede üç beş kuruş da biriktirebiliyordu Günün birinde sağındaki dükkan boşaldi, derken orası da tuhafiyeci oldu Sonra solunda bir tuhafiyeci daha
Rekabet başladı, işleri kötüye gitti Ama sonunda bir çözüm yolu buldu:
Sağındaki komşusu, dükkanının üzerine, gerçek ucuzluk burada yazdırmıştı Solundaki, en büyük tuhafiye mağazası, yazılı bir bez asmıştı
Bizimki, ikisinin ortasına şu yazıyı koydurdu:

''Mağazaya buradan girilir''

Alıntı Yaparak Cevapla

Uyanık Teyze

Eski 08-03-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Uyanık Teyze

AMELİYAT:

Yaşlı adam ameliyat olacakmış Ameliyatı cerrah olan damadının yapması için ısrar etmiş Çok daha uzman olan doktorlar olduğu halde, bu ısrarının nedenini soranlara ise "Onun bu ameliyatı çok iyi yapmasını sağlayacak formülü biliyorum" diyormuş Ameliyat günü gelmiş ve ameliyathaneye giderken oğlunu
yanına çağırmış ve söyle demiş:
- Oğlum, zor olduğunu biliyorum Bana bir şey olursa kayınvaliden içinde sakın üzülme Zaten gelmeden onunla konuştuk Eğer bana bir şey olursa , eşyalarını alıp sizin yanınıza yerleşmesine karar verdik Seninle ve kızıyla daha mutlu olur O nedenle rahat ol

Alıntı Yaparak Cevapla

Uyanık Teyze

Eski 08-03-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Uyanık Teyze

EMPATİ :
Evin hanımı mutfakta sabah kahvaltısı için tavada iki tane yumurta pişirirken içeri kocası dalmış

"Dikkat! Dikkat! Biraz daha yağ koy!
Aman Tanrım! Ne kadar çok pişiriyorsun
Çok fazla
Şimdi çevir, şimdi!
Off Daha fazla yağ koy
Yapışacaklar Dikkat Dikkatttt!
Sana dikkatli ol demiyor muyum?
Yemek pişirirken beni hiç dinlemiyorsun
Çevir hadi onları
Çabuk ol Deli misin?
Aklını yitirdin herhalde
Tuz koymayı unutma! Her zaman unutursun zaten Tuzu kullan,tuzu, tuzu diyorum"

Karısı dönüp şöyle bir bakmış kocasına, "Sana ne oluyor? İki yumurtayı nasıl pişireceğimi bilmediğimi mi zannediyorsun?" demiş

"Bak bir tanem," demiş adam artık sakin sakin "Sadece sen yanımda otururken araba kullandığımda neler hissettiğimi anlamanı istedim"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com