Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evliymişiz

Evliymişiz Gibi

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evliymişiz Gibi

Soğuk ve karlı bir günde, uzak bir yere toplantıya giden şirket sahibi ve şirket çalışanlarından bir bayan, tipide kaybolmuşlar Bir müddet yanlış yolda gittikten sonraysa arabaları bozulunca inip yürümek zorunda kalmışlar Bir müddet sonra bir kulübe görmüşler ve tipi dinene kadar orada konaklamaya karar vermişler Kulübede yalnızca bir yatak olduğu için adam yerde uyku tulumunda yatacağını belirtmiş

Kadın yatağa girmiş, adam da uyku tulumunun içine, yere uzanmış Bir müddet

sonra kadın:

"Efendim, ben çok üşüyorum," demiş

Adam hemen kalkmış ve kadının üzerine bir battaniye örtmüş Geri gelip uyku tulumuna girmiş

Bir müddet sonra kadın:

"Efendim, ben hala çok üşüyorum," diyince adam yine uyku tulumundan çıkmış, kadının üzerine bir batteniye daha örtmüş

Geri gelip uyku tulumuna girmiş ama kadın yine:

"Ama ben hala çok üşüyorum," diyince Adam:

"Madem burası ıssız bir yer ve bizi kimse göremez, o zaman gel seninle evliymişiz gibi davranalım," demiş

Kadın sevinmiş:

"Tamam Davranalım"

Adam:

"O zaman kalk kahrolası battaniyeni kendin al!"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com