Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
işe, kimlik, numarası, yarar

Kimlik Numarası Ne İşe Yarar ?

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kimlik Numarası Ne İşe Yarar ?

Operatör : 'Pizza XXX'i aradığınız için teşekkürler'

Müşteri: 'Merhaba, sipariş verebilir miyim'

Operatör : 'Evet siz Bay Mehmet Selami'siniz ve Kadıköy'deki evinizden arıyorsunuz Ev numaranız 216-733 61 62, ofisiniz 216-334 70 80 ve mobil telefonunuz 532 201 25 25

Müşteri: 'Bütün numaralarımı nereden biliyorsunuz? '

Operatör : 'Sisteme bağlıyız efendim'

Müşteri: 'Bir bol sucuklu, pastırmalı, kıymalı pizza istiyorum '

Operatör : 'Bu iyi bir fikir değil efendim!'
Müşteri: 'Nasıl yani?'

Operatör : 'Tıbbi kayıtlarınıza göre tansiyonunuz ve kolesterolünüz oldukça yüksek efendim'

Müşteri: 'Nasıl? Peki ne almalıyım?'

Operatör : 'Diyet Maydanoz-Brokoli Pizza'mızı deneyin Seveceksiniz '

Müşteri: 'Seveceğimden nasıl emin olabilirsiniz ki?'

Operatör : 'Geçen hafta bir kitapçıdan 'Maydanozun Faydaları' ve 'Brokoli Yemekleri' kitaplarını almıştınız efendim'

Müşteri: 'Tamam; teslim oluyorum Ondan bana 3 aile boyu gönderin lütfen Ne kadar tutuyor?'

Operatör : '6 kişilik aileniz için bu yeterli olacaktır efendim Toplam 61 YTL'

Müşteri: 'Kredi kartıyla ödeyebilir miyim?'

Operatör : 'Maalesef nakit ödemeniz gerekecek efendim Kredi kartınız limitini doldurmuş ve geçen yılın kasımından beri bankanıza 3720,55 YTL borçlusunuz Buna aldığınız Plasma TV taksitleri de dahil değil üstelik'

Müşteri: 'Sanırım adamınız buraya gelmeden önce yakındaki bir ATM'den nakit çekmem gerekecek'

Operatör : 'Yapamazsınız efendim Kayıtlarınıza göre bugünkü nakit çekme limitiniz olan 1000 ytl'yi doldurmuş durumdasınız'

Müşteri: 'Önemli değil, siz pizzaları gönderin
Adamınız gelene kadar parayı ayarlarım Gelmesi ne kadar sürer?'

Operatör : 'Yaklaşık 45 dakika efendim; ama bu kadar beklemek istemiyorsanı 34 ZVT 666 plakalı motosikletinizle gelip daha kısa sürede buradan kendiniz de alabilirsiniz '

Müşteri: ' Ne!'

Operatör : 'Sistem kayıtlarına göre böyle plakalı bir scooter motosikletiniz var'

Müşteri: ' *'!^ *%^**%^I7*'

Operatör : 'Sözlerinize dikkat etseniz iyi olur efendim Unutmayın ki 15 Temmuz 1997'de bir polise hakaretten tutuklanmıştınız'

Müşteri: [Sessizlik ]

Operatör : 'Başka bir isteğiniz var mı efendim?'

Müşteri: 'Yok Bu arada; reklamınızdaki 3 şişe bedava kolayı da gönderiyor musunuz?'

Operatör : 'Normal olarak gönderirdik efendim, ama kayıtlarınıza göre siz bir diyabetliksiniz, size Zero Cola gönderiyorum'

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com