Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
işte, paylaşırız, şeyimizi

Her Şeyimizi İşte Böyle Paylaşırız

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Her Şeyimizi İşte Böyle Paylaşırız

Soğuk bir kış akşamı, MacDonalds'in kapısından içeri yaşlı bir amcayla teyze girmisler, bir masaya oturmuslar
Derken amca kasaya gidip 1 hamburger, 1buyuk boy patates ve bir buyuk Cola almis elinde tepsiyle masaya dönmus, hamburgeri ikiye bolerek yarisini teyzenin önüne koymus, sonra butun patatesleri tek tek sayarak onlarin da yarisini teyzeye vermis, sonra Cola kutusunu da ortaya koymus, once bir yudum kendisi iciyo sonra da teyze bi yudum aliyomus

Herkes "ne tatlilar iki tonton buraya gelmisler, bir kisilik yemegi ikisi yiyolar zavalliciklar" diye onlari izliyomusderken bir de bakmislar ki teyzenin önünde hamburgerle patatesler oldugu gibi duruyor, kocasinin afiyetle yemek yiyisini seyrediyor arada bir de Cola'dan bi yudum aliyormus

Sonunda orda calisanlardan biri dayanamamis,yanlarina gitmis:

- Afedersiniz, ben sizi izlemekten kendimi alamadim lutfen izin verin size bir menu kendim ismarlayayim

Yasli amca "tesekkur ederiz"demis "ama biz halimizden memnunuz 60 yildir evliyiz ve herseyimizi iste boyle paylasiriz"

Bunun uzerine genc adam teyzeye dönmüs:

- Peki ama teyzecigim, siz neden hamburgerinizi patateslerinizi yemiyosunuz? neyi bekliyosunuz?

Yasli teyze cevap vermis:

- Disleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com