Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi > Cep Telefonları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
android, finansal, uygulaması

Finansal Android Uygulaması

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Finansal Android Uygulaması

Finansal android uygulaması

Yapı Kredi’den yine bir ilk: Finansal Android Uygulaması

Yapı Kredi, Türkiye’nin ilk gerçek Finansal Android Uygulaması’nı hayata geçirdi Google’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda çalışan Yapı Kredi Finansal Android Uygulaması tek bir tuşla İMKB verilerine, döviz kurları ve tüm finansal bilgiler ile müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşım imkanı sağlıyor

Yapı Kredi, Türkiye’nin ilk gerçek Finansal Android Uygulaması’nı hayata geçirdi Google’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda çalışan Yapı Kredi Finansal Android Uygulaması tek bir tuşla İMKB verilerine, döviz kurları ve tüm finansal bilgiler ile müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşım imkanı sağlıyor Mobil olarak bireysel kredi, repo, döviz, esnek hesaplamaları yapılabilen uygulama ile faiz, kur ve fon fiyatları da takip edilebiliyor
Yapı Kredi Finansal Android uygulaması wwwyapikredicomtr/android/androidaspx adresinden ücretsiz olarak yüklenebiliyor
Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, “Yapı Kredi olarak müşterilerimiz neredeyse biz de orada olmaya çalışıyor, hizmetlerimizi onlara en hızlı ve kaliteli şekilde ulaştırıyoruz Türkiye’nin ilk finansal Android uygulaması da bu vizyonumuzun bir sonucu Teknolojik gelişmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını çok yakından takip ederek her zaman yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaya devam edeceğiz” dedi
Dünyada çok büyük bir hızla yaygınlaşan Android telefonlar içinde Türkiye’de uygulama başlatan ilk banka olmaktan dolayı gururlu olduklarını söyleyen Doğan, dünyada her gün 160 bin kişinin Android işletim sistemini destekleyen akıllı telefonlardan satın aldığını, bu sayının Türkiye’de de büyük bir hızla arttığını sözlerine ekledi
Türkiye’nin ilk iPhone finansal uygulamasını da hayata geçiren Yapı Kredi’nin şu anda 80 binin üzerinde kullanıcısı bulunuyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com