Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi > Cep Telefonları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, fuarında, hazırlanıyor, modelini, mwc, optimus, tanıtmaya, yeni

Lg, 3 Yeni Optimus Modelini Daha Mwc 2012 Fuarında Tanıtmaya Hazırlanıyor

Eski 08-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lg, 3 Yeni Optimus Modelini Daha Mwc 2012 Fuarında Tanıtmaya Hazırlanıyor

Geçtiğimiz yıl Optimus serisi akıllı telefonlarıyla iyi bir satış rakamı elde eden LG, kısa süre önce tanıttığı 5 inçlik Optimus Vu modelinden sonra Optimus ailesine ekleyeceği 3 yeni modeli daha resmi olarak duyurdu

LG'nin tasarıma odaklandığı modeller L-Style adını taşıyor ve L harfi ile tanımlanıyor Geçmişte tasarım odaklı Chocolate ve Shine modelleri popüler olan LG, aynı çizgileri L serisinde de sunmayı planlıyor Firma, MWC 2012 fuarında sergileyeceği modeller hakkında detaylı bir açıklama yapmadı

Serinin ilk üyesi Optimus L3 32 inçlik ekrana sahip L3 modeli Android 32 işletim sistemi taşıyor ve Mart ayında Avrupa'da piyasada olacak

İkinci model Optimus L5 4 inçlik ekran ve Android 40 işletim sistemi ile L5 modeli yılın ilk yarısında Avrupa'da piyasada olacak

Üçüncü model Optimus L7 Yeni bir amiral gemisi olacağı izlenimi uyandıran modelde 43 inç ekran ve Android 40 işletim sistemi bulunuyor Model yine yılın ilk yarısında Avrupa'da pazara sunulacak

Fiyatlandırma ve diğer detayların fuarda açıklanması bekleniyor

donanimhabercom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com