Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kitap, kriz, körfez’e, notlarışemdinli’den, özeti, şemdinli’den

Şemdinli’Den Körfez’E Kriz Notları-Şemdinli’Den Körfez’E Kriz Kitap Özeti

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şemdinli’Den Körfez’E Kriz Notları-Şemdinli’Den Körfez’E Kriz Kitap Özeti

Şemdinli’den Körfez’e Kriz Notları

Erdoğan Ülker
POZİTİF YAYINLARI
Milletler onu ayakta tutan dinamikleriyle varolur Bu dinamiklerden biri bürokrasidir Her ne kadar hantal bir bürokrasiye sahip olsak da, vatanından ve milletinden güç alan dürüst bürokratlar sayesinde yol alıyoruz
Kaymakamlık tüm bürokratik görevler içerinde halka en yakın olanıdır Vatandaşlarla sürekli iletişim içinde olmayı, onların dertlerini dinleyip çözüm bulmayı gerektirir Halkla yüksek bürokrasi arasındaki köGoogle Page Rankingüdür
Ülkemizin yetiştirdiği başarılı kaymakamlardan Erdoğan Ülker kaymakamlık görevi boyunca başından geçenleri, tanık olduğu ilginç olayları anlatıyor Ayrıca bu kitap sırf sosyal hayatımıza damgasını vurmuş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com