Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Bebek & Çocuk

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
biraz, ihtiyacı, okurumuza, olan, sömestr, tatili, yardım

Sömestr Tatili Ve Biraz Da İhtiyacı Olan Bir Okurumuza Yardım

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sömestr Tatili Ve Biraz Da İhtiyacı Olan Bir Okurumuza Yardım

Sömestr tatili ve biraz da ihtiyacı olan bir okurumuza yardım
Sömestr tatili ve biraz da ihtiyacı olan bir okurumuza yardım

Sömestr tatili ile birlikte minik afacanları evde oyalamak oldukça zorBir çoğumuz alışveriş merkezlerini doldurup çocuklarla vakit geçirmeye çalışıyoruzAslında yapılacak o kadar çok şey var ki, buna 15 gün yetmeyebilir bile

Mesela Neşeli Ayaklar harika bir çocuk filmiKızımla birlikte izledik, sevgi dolu ve biraz da düşündürücü süper bir filmAma sanırım filmin sonunda miniklerimizin verilen mesajı daha iyi anlayabilmelerini sağlamak için onlara açıklamalarda bulunmak lazım

Bir başka gün de çocuklarınızı park orman da ki yeni açılan buz pistine götürebilirsiniz Hafta içi 12 TL hafta son 15 TL ücret alıyorlar Hem belki de çocuğunuzun çok hoşuna gidecek ve bilmediğiniz bir yönünü keşfedeceksinizBen orta okul çağlarındayken Penguen isimli buz pisti vardı ve her Cuma okul çıkışı yaklaşık 3 saat orada paten yapardımBazen hafta sonları da giderdim, inanılmaz keyif alırdımBir de çocukken başlasaydım eminim daha çok geliştirme şansım olurduEğer imkanınız varsa siz de bu buz pistini değerlendirin

Bir de tabii TiyatrolarAma tabii tiyatroyu seçerken de çok bilinçli olmalısınız aksi takdirde inanılmaz kötü oynanan oyunlar ve kostümlerle karşılaşabilirsiniz

Bu haftanın bir diğer konusu da yardımlaşma Bir okurum yazılarımı okuduktan sonra bana bir mail göndermiş ve 25 yaşında biz kızı olduğundan, hem kızını büyüttüğünden hem de aynı zamanda Üniversitede okumaya devam ettiğinden bahsetmişŞu aralar kızının kıyafet ve oyuncak masraflarını karşılamakta zorlandığını belirtip yardımlarımızı rica etmiş

Hepimizin evlerinde çocuklarımızın devamlı küçülen giysileri, ayakkabıları ve paltoları mevcutBu eşyaları verecek kimse bulamayan veya özellikle ihtiyacı olan kişiyi bulamayanlara ulaştırmakta aracı olmak istiyorum Aynı zamanda bir çoğumuzun evinde eminim bir â??oyuncak mezarlığıâ? mevcuttur, pek çok bebek, mutfak oyuncakları vs bunları da verecek yer bulamıyor iseniz bu anneye yardımcı olabiliriz veya onun gibi ihtiyacı olanlara buradan ulaştırabilirizEğer eşya veya oyuncak göndermek isterseniz malzemeleri bir koliye koyup bantlayarak bir kargo şirketini çağırabilir ve kargo bedelini de ödeyerek benim iş adresime gönderebilirsinizBen de bu eşyaları anneye iletirimSizinle irtibat kurmasını isterseniz de telefon veya e-mail adresinizi de gönderebilirsinizEminim çocuklarınızın eşyalarnın ihtiyacı olan birine ulaşması sizi de mutlu edecektir

En güzel, en eğlenceli, en sevgi dolu günler sizinle olsun

Gaye Özbal

Uğur Böceği Organizasyon

Adres: Seyit Ali sok9/1 Yeşilköy İstanbul

Tel: 0212-662 35 74

Web: wwwpartieviorg / wwwpartidunyasicom

Kaynak: Bebek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com