Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Dünya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
100, çocuğu, çocuk, hedefi

67 Çocuğu Var Hedefi 100 Çocuk

Eski 10-19-2007   #1
Ergenekon

67 Çocuğu Var Hedefi 100 Çocuk

Hedefi 100 çocuk

8 ayrı kadından toplam 67 çocuğu olan İsrailli çiftçi Shahadeh Abu Arar, 9 kez dünya evine girmek istiyor 58 yaşındaki adam, "9 kadınla evlenmek istiyorum, çünkü hedefim 2015 yılına kadar 100 çocuk sahibi olabilmek" dedi Hedefine ulaşacağını söyleyen İsrailli adam, 20 çocuk ve 4 eşiyle aynı çatı altında yaşadığını, diğerlerinin ise köy dışında olduğunu belirtti

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-19-2007   #2
alper1482

Yuh diyorumda başka bişey demiyorumNe yapıcan 100 olunca madalyamı vericeklerNasıl bi anlayıs bu anlayamadım yani

Paylasım için teşekkürler!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-19-2007   #3
yosun_26

böyle insanları yorum yapmaya değer bile bulmuyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-19-2007   #4
burak97

e yuh yani bazıları 3 çocuk yapmaktan aciz bunlar hedefimiz 100 çocuk diyorlar yuh yani

Eski 10-19-2007   #5
pesimistt

İNSANLARIN yapabiLecekLeri kadar deiL bakabiLecekLeri kadar çokcuk yapmaLarı qerekirbu aiLe pLanLamasnda böLedrama miLLet ne anLıo böLe şeLerden yaa
Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-19-2007   #6
m_r_b

sonuna kadar katılıorum sana pesimist onları dünyaya getirmek kadar bakmakta önemli hatta daha önemli yazık diil mi o kadar çocuğahayır 100 çocuk istemedeki amacı ne onuda anlamadım

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com