Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
haluk, ulusoy

Haluk Ulusoy

Eski 08-21-2007   #1
bukettt

Haluk Ulusoy

Haluk Ulusoy’un Biyografisi

Haluk Ulusoy 1958 Trabzon doğumludur Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Üyeliği ve Ulusoy Turizm AŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı1976′da Yeşilköy Spor Kulübü, Mersin İdman Yurdu Kulübü Başkanlığı (1983-1987) yapmıştır
Ardından iki dönem Mersin Polis Gücü kurucusu ve Başkanlığını yapmıştırBunların yanı sıra Kuşadası Spor Kulübü Başkanı, Denizlispor Asbaşkanı, Karşıyaka Spor Kulübü Asbaşkanı ve Söke Spor Kulübü Başkanı olarak çalışmıştır Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olan, başkanlıktan önce 8 yıl Yönetim Kurulu Üyeliği, Yurtdışı Teşkilatlandırma Kurulu Başkanlığı, Asbaşkanlık, Yurtiçi Teşkilatlandırma Kurulu Başkanlığı, Milli Takımlar Kurulu Başkanlığı, Tesisler Kurulu Başkanlığı ve Türkiye Futbol Vakfı Başkanlığı yapmıştır
Yaklaşık 75 yıl Futbol Federasyonu’nda başkanlık yaptıktan sonra 2004 Temmuz ayında başkanlıktan ayrılmıştır 18 ay aradan sonra Ayhan Bermek ile girdiği başkanlık yarışından galip çıkarak Levent Bıçakçı’dan boşalan koltuğu tekrar devralmıştır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com