Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
işte, unutamadım

Unutamadım İşte

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Unutamadım İşte

Ne yazılmalı ki silinip gitmesin, ne söylenmeli ki unutulup bitmesin Sessizlikle başlayan bir hikaye bu Eğer başladığı gibi bitecekse sonu, Yaşanan her ne varsa sil, gitsin Hayallerde gerçek gibi yaşarken seni, Umutlarda bitti bir zaman, sevgiler de Seni seviyorum çünkü ne zaman şiir okusam, mısralarından sen akıyorsun, Gözlerimden yaşlar süzülüp resmine damlıyor, sessizlik sararıyor içimde, susuyorum
Ne yazılmalı ki silinip gitmesin, ne söylenmeli ki unutulup bitmesin Sessizlikle başlayan bir hikaye bu Eğer başladığı gibi bitecekse sonu, Yaşanan her ne varsa sil, gitsin Hayallerde gerçek gibi yaşarken seni, Umutlarda bitti bir zaman, sevgiler de Seni seviyorum çünkü ne zaman şiir okusam, mısralarından sen akıyorsun, Gözlerimden yaşlar süzülüp resmine damlıyor, sessizlik sararıyor içimde, susuyorum
Tam buldum dediğin anda kaybetmek nedir bilir misin? Atılmışlığı hissettiğin oldu mu? Hayaliyle yaşamayı ezberledin mi? Delicesine sevdiğin ama onun seni sevmediğini öğrendiğin o anı hiç yaşadın mı
Onun eksik yanlarını bile sevebildin mi? Terkedilişe ilk defa görüyormuş gibi baktın mı? Elvedasız ayrılıklar acıttı mı içini? Göz kapaklarına inat, uyumadığın oldu mu gecelerde? Sadece mum ışığının aydınlattığı odanda onu saatlerce düşündüğün oldu mu? Ellerin onsuz kaldığında üşüdün mü? Duyuyorum susuyorsun, yine susuyorsun, tıpkı o zamanki gibi söylemiyorsun
Seni seviyorum çünkü her gün biraz daha tükenirken her şey, benliğim sessizce inliyor ben susuyorumBir an elinden tutuyorum, biran sonra belkide tamamen elimden kayıp gitmiş oluyorsun, anlayamıyorumYine sensiz kalıyor kollarım, yine ıslanıyor gözlerim Yaşamam için tek nedenimdin sen Fakat binlerce sebep vardı seni sevmem için
Seni seviyorum çünkü yaşanacak bütün imkansızlarda sen varsın Bir yerlerim acıyor durmaksızın Sessizliğin çok şey söylese de bazen Susmanda incitir beni Bilirim, belki de en iyi ben bilirim ki, susmasını bilmek, bildiğini söylemekten daha zor Bir uçurum gibi derinleşen sessizlik, bizi birbirimizden ayırdı bile Yenildik dostluğumuza, zamana, yalnızlığa, yenildik işte! Sinsice sardı sessizlik, böyle birdenbire, ansızın ve ben hala unutmam gerektiğini söyleyenlere inanmıyorum
Hissettiklerimi söylemektense dost kalmayı, seni sensiz yaşamaktansa susmayı tercih ederim Senin beni sevme fikri bile beni mutlu edebilecek kadar güzel ve asil!
seviyorum çünkü sen benim siyah beyaz dünyamı renklendiren o çok az şeyden birisin Sensiz her andan korktum, korkuyorum Alıp gitme ellerini, alıp gitme gülüşlerimi, götürme düşlerimi Sen benden gittin gideli öyle bıktım ki sensiz kendimden
Seni seviyorum çünkü hala bir şeyler var vazgeçemediğim Ben herkes için şiir yazmadım, bu hep tuhaf gelmişti Fakat şimdi senin için şiir yazmamak tuhaf geliyor Bu yıllarca sürecek ve de hiç dinmeyecekmiş gibi düşünürken görüyorum ki anlamını yitiren bir şeyler var aramızda
Seni seviyorum çünkü tam her şeyden vazgeçmiştim ki, karanlığımın perdesini Yırttı ellerin Ama yine direndik sessizliğe, hala konuşulmadan kalan öyle Çok şey varki! Sustuğun yerde bir şeyler kırılıyor
Nasıl söyleyeceğini sende bilmiyorsun besbelli Susman gerekiyor diye Susuyorsun belkide, dostluğumuz için Kalbim sendeyken her adımda, aklım sendeyken her dakika, unutmadım, Unutamadım işte!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com