Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Beyin Fırtınası > Bilmeceler & Bulmacalar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bedevi, deveyi, tanıdı

Bedevi Deveyi Nasıl Tanıdı?

Eski 06-12-2007   #1
jojo'slover

Bedevi Deveyi Nasıl Tanıdı?

Bedevi çölde yolculuk yaparken yol kenarında bir devenin yolda oturup dinlenmiş olduğunu izlerinden farkeder Yolculuğun devamında karşıdan yayan gelen bir başka Bedeviyle karşılaşır ve bedeviye sorar ne arıyorsun ? (yayan Bedevi derki devemi kaybettim onu arıyorum, gördünmü? cvp: senin devenin sol gözü körmü? evet deven kuyruksuz mu? evet Ve uyuz hastalığımı war? evet ben görmedim )der bunun üzerine yayan Bedevi onu deveyi çalmakla suçlar ve onu Kadı' ya şikayet eder Kadı 2 Bedevi'ye sorular sorduktan sonra Bedevi'nin kayıp olan deveyi görmediğine karar verir

BU BEDEVİ BU DEVE'Yİ GÖRMEDEN NASIL TANIDI ? ? ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com