Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gözlerinde, sakla

Gözlerinde Sakla Beni!

Eski 05-12-2007   #1
suskun

Gözlerinde Sakla Beni!

“ Senden önceki hiçbir mutluluk senin gözlerin kadar anlamlı değilmiş meğer

Sende yaşıyorum
Hayatta yüreğim
Önümde gözlerin, arkamda benliğimBiletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayımSana gelirken aynı gökyüzünün altında sensiz tüm kaldırımları ateşe verdimSonra da sensiz tüm kelimeleri söktüm dudaklarımdanBir sen kaldın avuçlarımda bir de geceye serdiğimiz yıldızlarSen uyanmadan tüm ceylanları emzirdim benSonra da başucunda bekleyen Melek’lerin uykusuz gözlerine Cenneti karaladım

Ah adını gökyüzüne sığdıramadığım,
Ah gözlerine sığındığım,
Ah bir gözyaşında ölümü şakağı dayadığım
Sol yanımdasın / yaşamaktasın dua dua
Hayatımdasın
Sen susuz dudaklarıma sunulan ab- ı hayat
Sen çöllerimin serabı,
Sen yüreğimin tek sevabı

Boşluklarımı doldurduğum kelime, karanlığın üzerine örttüğüm gecemsin senSen yaşama sebebimsinSen benim ellerimle sıkıca tuttuğum düşlerimsinSen uçurum kenarında sadece ölümü düşünen bir adama hayata dair bir şey öğreten kadınımsınŞimdi ucurum kenarlarında cicekler toplamaktayım sanaKalabalıkların arasında yanıbaşımda sen varsın beraber yürüdüğümüzAteşe verilmiş dikenlerin arasında iki ciceğiz biz hayata delice gülümsediğimiz

Sen zamansızlığımsınSen kendime anlatmaya kalkıp anlatmakta aciz kaldığım bensinSende kendimi arayıp bir türlü bulamadığım bensin sen aslındaGökyüzüne her baktığımda bulut bulut hayatı gördüğüm ansın senSen benim yaşamaya kıyamadığım cümlemsinÖznesi sen, yüklemi benAydınlığımsın karanlığımdan ayıkladığım Mutluluğumsun acıların uykularında dua dua adını saydıkladığımSen hava, sen hayat sen nefes aldığımsınNefesinden mahrum etme beniSesini esirgeme ne olurGülüşlerini savur yüzümeGöğsümün buzdan sarkıtlarına sür sıcak sözleriniÜşümüşlüğüme düşür gözlerindeki baharlarıBırakma beni yalnızlığın ayak dibineÜşürüm avuçlarındaÖlürüm ayakuçlarındaKalakalırım yüreğimin yıkım çalışmalarındaGitme, kal öylece

Uzaklığını unutEllerini uzat sadeceZamansızlığını bırakKal bendeGitmeTut ellerimiTopal olsa da yürüdüğümüz yollar yanımda kalGölgelerin yeter banaYüzü kirli, yüreği yaralı cocuğum benŞefkatine al beniİçine çek beniSonra da hiç bırakmaKanatlarımı salma uçurumlaraBırakma beni “ bana “ Hep sende kalayım

Bir fincan huzur,
Bir dirhem mutluluk yolla iç ceplerinde demlediğin
Beni “ sende “ sakla
Ben seninimNefesimdir yüreğim
Beni “ bende “ sildim
Sende varolmak için
Hasretini ektim dudaklarıma
Sende tamamlanmak için

Suyum ol,
Soframda azık
Yüzümde tebessüm
Yüreğimde nefes
Ben ol
Ya ben sen olayım

Sakın bırakma beni
Yoksa düşerim adressiz coğrafyalara

Gözlerimi yıldız sermek için gündüzü bekleme
Her an sendeyim çünkü

Gözlerinde sakla beni
Hayatın ta kendisi sensin çünki

--------------------------------------------------------------------------
çok beğendim bu yazıyı özellikle bu satırlar çok güzelBizim aramızda hep uzaklık varHer zaman yanındayım beni düşün uzaklıklar yakın olacak diyen aşkım bir aşkım varSeni Seviyorum Aşkım

Uzaklığını unutEllerini uzat sadeceZamansızlığını bırakKal bendeGitmeTut ellerimiTopal olsa da yürüdüğümüz yollar yanımda kalGölgelerin yeter banaYüzü kirli, yüreği yaralı cocuğum benŞefkatine al beniİçine çek beniSonra da hiç bırakmaKanatlarımı salma uçurumlaraBırakma beni “ bana “ Hep sende kalayım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2007   #2
RaHaTSiZ

~~ yüreğine sağLık suskun güZel, çok güzeL ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2007   #3
suskun

Teşekkürler rahatsız o senin güzelliğin:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2007   #4
angelesdream

hmm harıka bır yazııçok beğendim gerçektendeeline sağlık canım benimm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2007   #5
İSİMSİZ KARANLIK

Evet, aynen sana katılıyorum suskun

Paylaşım için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-16-2007   #6
suskun

vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkürler arkadaşlar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-16-2007   #7
brave83

Ne diyeyim ki yüreğine sağlık çok güzel ya :img-ok:
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com