Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
vefasızlık, yakışmadı

Vefasızlık Yakışmadı Sana

Eski 06-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Vefasızlık Yakışmadı Sana

Böylesi yakın ve böylesi uzak olmak
Ne zormuş
Hiç düşündün mü, yüreğinde kol gezen yüreğin senden haber beklerken nice yandığını ve hiç sızladı mı için ne yapar ki şimdi diye?
Yok diyorsa yüreğin ne denir ki can Ne denir ki anılar denizinin dibine gömülene
Koskoca bir hiç!
Oysası yok, keşkesi bitmez Yok olan kar taneleri geri gelmez ki!
Bilir misin,yüreğime bir serçe kanadıyla konduğunda içimi nasıl hoplattığını?
Yürek yangınının alevini görmeyene kim gösterebilir ki o şuleyi?
Bitmez bu sevda türküsü can, bitmez Gönül bir kez kör olduysa, açmaz gözlerini ki görsün hüsranı
Hani düşler kurmuştum da gülmüştün bana Bazen deli sevdalara doluyor da şu pervasız yüreğim, geliversem yanına diyor
Sonra büküyor boynunu suçlu bir çocuk gibi Sen, hiç denizin ortasında tek başına kaldın mı yar? O yalnızlığı hissettin mi?
Hissetme!
İlikleri titriyor insanın Kanı donuyor Öyle bitimsiz bir acı ki o yalnızlık, tüketiyor insanı
Sen yalnız kalma can, sen daralma Sevda kuşları gönderiyorum sana, camını tıklatsın Bak desin, hani geçende budadığın güle adını vermiştin ya
O yar yolladı beni, bir bak da gel ne dedi:
Nasıldır, nicedir sor dedi Geç mi yatar geceleri, çok mu içer sigarayı Gene güldü mü gözlerinin içi güler mi
Bak,dedi Elini yüreğine koysun dedi, gönlü ne diliyorsa yapsın dedi
Şaşırma
Kızma bana Umut atının terkisine binmiş değilim ki ben Beklentisiz sevginin fermanını astım boynumaGiderim yoluma
Gelsen de bendesin, gelmesen de

ALıNTı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com