Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hayatın, sürprizi

Hayatın Bir Sürprizi

Eski 04-02-2007   #1
90burcu

Hayatın Bir Sürprizi

14 yaşında ilk aşık olmuştuBirkaç ay sonra ayrılmak zorunda kalmıştıkBen memleketime geri döndüm,o ise orada kalmıştıBirkaç ay sonra ona bir mektup yazmıştım ve karşılığını almıştımTabi ki aşk bitmişti ama mektuplaşmak güzeldi
Aradan bir yıl geçmiştiAramıştı beni ve bir ilişki yaşamak için çok ısrar ettiİmkansız olduğunu söyledimEvlilikten bahsediyorduHalbuki ikimizde lise öğrencisiydikO,aramaktan bıkmış ve pes etmiştiher şeyi kalbine gömmüştü
8 yıl sonra yine aradıBu kez her şey değişmiştiİkimizin de okulu bitmiş,hayata atılmıştıkBen genç bir kız,o ise yakışıklı bir delikanlı olmuştuBuluşmaya karar vermiştikO beni hala unutamamış içinde hala umut taşırken ben onu çoktan unutmuş,birçok ilişki yaşamıştımNihayet buraya gelmiştiKalbim yerinden fırlayacak zannetmiş,sabaha kadar uyuyamamıştımUzun uzuz sarıldık ve konuştukBen erkek arkadaşımı unutmuş,onunla geçirdiğim geçirdiğim zamanın tadını çıkarıyorumBirden dudağına bir öpücük kondurdum elimde olmadanO da devamını getirmişti
Bırakmadı dudaklarımıellerimizi sıkı sıkı birleştirmiştikOna sarılırken gitmemesi için yalvarıyordumO güzel sözü söylemişti :”SENİ SEVİYORUM”
Ve gittiKalbimi de alıp götürmüştüSürekli telefonla görüşüyordukBen artık onu seviyorumGözüm kimseyi görmüyorduBir fırsatını bulup yanına gittimAramızda 7 saatlik mesafe vardıAileme yalan söyleyip,cesaretimi toplayıp,büyük bir riske girip gittimBeni çok güzel karşıladı20 yıldır yaşadığım en güzel 3 günü yaşadımBen memleketime dönerken kavga ettikGurur ve inat yaptı,beni artık aramıyor
Ben böyle büyük bir sevgi beslerken birden değişti sanki Ben ilk kez sevmiştimBeni 8 yıl boyunca unutmayan ve hep bir umutla yaşayan insan nasıl olurda aramaz?Bensiz nasıl yapabilir?
Şimdi bende vazgeçtimAma hayat sürprizlerle doluBelki bir gün yine karşılaşırızBen boşanmış bir kadın ,o da boşanmış bir erkek olacak ve biz yine birlikte olabilme ihtimalini yakalayacağızHer zaman birleşme noktaları arıyorumHayaller kuruyorum ve yine karşılaşacağımızı biliyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com