Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gülmüyoruz, yıldır

12 Yıldır Gülmüyoruz!

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

12 Yıldır Gülmüyoruz!

Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal, ölümünün 12 yıl dönümünde mezarı başında gözyaşlarıyla anıldı
Kemal Sunal için Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anma töreni düzenlendi Törene Sunal'ın eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal, kızı Ezo Sunal ile Göksel Kortay'ın da aralarında bulunduğu bazı sinema oyuncuları ve aile yakınları katıldı Duaların okunduğu anma töreninde üzgün olduğu gözlenen Gül Sunal, '12 yılı bitirdik Daha dün gibi Ama onun istediği, hayal ettiği şeyleri de bu arada yapabildik Ezo'nun ve Ali'nin okulu bitti Onun görmek ve bilmek istediği şeyleri yaptık Tabii çok acılı geçen bir 12 yıl Belgeselini yaptık, kitabını yayınladık, sergilerini yapmaya devam ediyoruz O hep aramızda, hemen hemen her gün bizlerle birlikte 12 yıl olmasına rağmen daha çok genç, küçük hayranları var O da bizim için zorsa bile sanatçının ölümsüz olduğunu gösteriyor Biraz bize teselli oluyor' dedi

Ali Sunal ise, babası Kemal Sunal ile ilgili sosyal medyada yer alan yorumların kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, 'Bizim bile aklımıza gelmeyen o kadar güzel cümleler sarf edildi ki, kendimi o mesajlar sayesinde çok daha güçlü hissediyorum Biz üçümüz bütün onu sevenler adına vekalet edip burada konuşuyoruz ve dua okutuyoruz Bütün Türkiye onun ailesiymiş, bunu dün ve bu sabah bir kere daha gördüm 12 yıl geçti O anı maalesef babamla beraber yaşadık O andan itibaren toparlayamadım ve bu duruma asla alışamadım Çok özlüyorum' diye konuştu
Ezo Sunal ise, 'Buralarda bir yerde beraber olduğumuzu düşünüyorum' dedi Anma töreninde Ali Sunal gözyaşlarına boğuldu Anma töreninin sonunda helva dağıtıldı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com