Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aldatıyor, eşim, yapmalım

Eşim Beni Aldatıyor Ne Yapmalım

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Eşim beni aldatıyor ne yapmalım

Eşim 40 yaşında ve cinsel anlamda çok doyumsuz Sürekli beni hayat kadınlarıyla aldatıyor Eşim hasta mı? Bu konuda ne yapmalıyız? GT/Rize

Bahsettiğiniz cinsel doyumsuzluk, kişinin ailesinin, yaşının, sosyal konumunun ve psikolojisinin tam karşıtı bir davranışta bulunarak, değişik kadınlarla cinsel ilişkiye girme ve aşırı seksüel istek duyma ile karakterize ise 'satiriasis' dediğimiz cinsel işlev bozukluğu olarak adlandırılır Bu durum kısaca erkekte cinsel taşkınlık veya doyumsuzluğa varan aşırı seks düşkünlüğü demektir Bu nedenle eşinizin bir cinsel terapiste başvurmasında fayda var Ancak eşiniz bu sorunu tek başına aşmakta zorlanabilir Sizin ve diğer aile fertlerinin de onun yanında cinsel terapi sürecinde yer alması son derece önemli ve gereklidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

cinsel bir birliktelik olmadı ama eşimin beni aldattığını düşünüyorumondau çok savunuor ve onun için benim kalbimi çok kırıyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Belkide oa haksızlık yaptığınızı düşünüyor ondan savunuyorduraralarında duygusal ve cinsel bir birliktelik olmadığı içindirtam net emin olun eğer haklıysanızmücadelenizi verinama erkeği çok bunaltmakda doğru değil size ihanet etmiyorsa kendinizi uzaklaştırırsınız

en son diyeceğimde size karşı ihaneti yoksa eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmayın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

hergün onu evine birakıyor ona işlerinde yardım ediyorgeçenlerde beni biri aradı eşine sahip çıkhergün onun çıkş saatlernde onu bakliyor evine bırakırken 20 dk falan arabada konuşmuşlar bunu bana beni arayan adam dedibunları eşime söyledim inkar etmedi ama adamın söylediği gibi de değil dediama bir yere gezmeye gitsek onuda ara gelsin falan kelimeleri beni sinir ediyor adam onları nişanlı sanmış sesini çıkarmamış sonraları evli olduğunu öğrenince şüphelenmş onlardan benim telefonumuda 1 seneden beri arıyormuş anca bulmuşbana dah açok şey söyledine yapacağımı bilmiyorumadamın söylediği tabi bende birazcık hissediyordumda bu kadar değil birbirinden etkilendikleri bir gerçek eim doğru düzgün cevap vermiyor banahep sessiz kalıyor buda beni şüphelendiriyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Bu tip olaylarda üçüncü kişilerin dedikoduları işi çıkmaza sokareğer bu kadar sizi rahatsız ediyorsa kadınla konuşunkavga eder gibi değil tatlı dille konuşki onu itiraf noktasına getiresinben olsam kadını karşıma alır konuşurdumniyemieşim inkar edebilir ama kadının inkar etmesi için evli olması gerekir bazen evli olsada itiraf eder

fakat sana tavsiyem telini kontrol altına almuhakkak bir yerde hata yapacaktırönemli olan sizin bu durumda tavrınız ne olacakona karar verinçocuk varsa mücadele edinmücadele derken eşle kavga asla tabiki rahatsızlığınızı dile getireceksiniz ama bunu kavgayla yaparsanız adamın gideceği yer o kadın olurkendi ellerinizle teslim etmiş olursunuzseviyorsanız sabırla mücadele sevecenlik anlayış erkek huzur ister birazdan fazlada cinsellik daha fazla arzulu daha tabiri caiz ise seksi olunbunlara rağmen hala o kadında gözü ise ya değişiklik arıyo ki erkeklerin bir çoğu böyledir ya sizi gözden çıkarmıştırancak gözden çıkarmış olsa size itiraf eder sizide kaybetmek istemiyor

siz siz olun üçüncü kişilerin gazına gelmeyin kulak arkasıda etmeyin ama gözünle görmeden , yada itiraf etmeden asla ayrılmayın mücadele mücadele mücadele

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Önce eşinize sormalı sonra söylediklerine inanmasanızda inanmak istediğini çünkü onu sevdiğinizi söyleyinÜçüncü şahıslarla hiç muhatap olayın Gerçekten eminseniz eşinize olan sevginizi sorgulayın" savaşmaya değermi?" Değmeyeceğini düşünüyorsanız"Hayat devam ediyor "deyip yeni aşklara yelken açınZaman kaybetmeye gerek yok
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

size katılamıyorumbenim için önemli olan çocuk çocuk varsaöyle kolay bırakılmıyorbırakılamazda bencillik olmazyeni aşklara yelken açmak öyle kolay değilsorumluluklar varkenve de yeni aşklarda bu tip durumlarla karşılaşmayacakmıne yapacak bırak başkası onuda bırak başka nereye kadarbu benim fikrim güzelim benim tavsiyem ilk önce emin olsonra mücadele o tip kadınlar hep var olacaktırkolay pes etmebiteceksede hiç olmazsa ben elimden geleni yaptım diyebilesin
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

6 aylık evliyim ilk aydan esimin baska kadınlarla görüştüğünü yakaladım o günden beri ona ısınamıyorum napmalıyım eşim inkar ediyo yeminler ediyo aldatmıyorum diye yardımcı olursanız sevinirim
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com