Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Genel Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erotik, görüyorum, rüyalar, yapmalıyım

Erotik Rüyalar Görüyorum Ne Yapmalıyım?

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erotik Rüyalar Görüyorum Ne Yapmalıyım?

Erotik rüyalar görüyorum ne yapmalıyım?

Daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim Fakat sevgilimle elbiselerimizi çıkarmadan seviştik Şimdi erotik rüyalar görüyorum Ne yapmalıyım? YL/Çanakkale

Ön yargılarınıza dikkat!
İnsanda doğumla birlikte gelişen yoğun cinsel dürtüler vardır Bu dürtüler, kişinin özelliklerine, aile yapısına ve içinde yaşadığı toplumun kurallarına göre şekillenir Bizim toplumumuzda genellikle kadınlar açısından evlilik öncesi ilişkiye hoş bakılmadığı için kadınlar da evlenene kadar cinsel dürtülerini bastırmak zorunda kalır Erkek arkadaşınızla yaşadığınız sevişmeler, iç dünyanızda suçluluk, huzursuzluk ve pişmanlık yaşamanızın asıl sebebi olabilir

YAŞADIKLARINIZ NORMAL
Bir yandan da cinsel dürtüler var ve bunlar rüyalarınızda kendini göstermiştir Yaşadıklarınız son derece normal Her kadın, zaman zaman erotik rüyalar görür Size önerim; cinsellik konusunda kendi düşünce, duygu ve ön yargılarını gözden geçirmeniz, bunları bir kağıda yazmanızdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com