Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anneler, başucu, için, kitabı

Anneler İçin Başucu Kitabı

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Anneler İçin Başucu Kitabı

Anneler için Başucu Kitabı

Bilinçli anneler için başucu kitabı

Çocuk büyütürken en büyük fedakarlığı üstlenen kişi şüphesiz annedir Çocuğu doğurmak, emzirmek ve büyütüp belli bir yaşa getirmek için anne daima ön planda olur İstanbul Tıp Fakültesi'nden Prof Dr Ömer Devecioğlu'nun ve fakültedeki değerli hocaların da katkısıyla yazılan 'Annelere Öğütler' adlı kitap; annenize verilebileceğiniz en güzel hediye Annelerin çocukları hakkında merak ettikleri tüm soruların cevaplarının yer aldığı kitap; adeta bir bilgi hazinesi Devecioğlu; "Bu kitap, anne ve anne adayları için iyi bir kaynak Eminim ki; annelerin başucu kitabı olacak" diyor Öğütlerle dolu kitabı, tüm D&R bayilerinde bulabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com