Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkek, hakkında, kitabının, özeti

1 Erkek Hakkında Kitabının Özeti

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

1 Erkek Hakkında Kitabının Özeti

1 Erkek Hakkında

Otuz altı yaşındaki bekar ve çocuksuz Will, hayatında hiç çalışmamıştırGünlerini televizyon izleyerek, dergi okuyarak ve Londra'nın gözde kulüplerine giderek geçirirİlişkileri hep aynı nedenle sona erer:Evlenmekten delicesine korktuğu için kız arkadaşaları onu bir süre sonra terk ederlerAma Will sonunda harika bir sevgili edinme yolu bulur:Dul çocuklu annelerin dayanışma toplantılarına katılırBurada yolu güzel bir kadınla değil, oniki yaşındaki Markus ile kesişir

Yazar : Nick Hornby

Yayınevi : Sel Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 247

Etiket Fiyatı : 14,00 YTL

Basım Tarihi : Haziran 2005

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com