Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arabası, gelin, yazıları

Gelin Arabası Yazıları

Eski 10-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gelin Arabası Yazıları

İlginç Gelin Arabası Yazıları

Düğünlerin olmazsa olmazıdır gelin arabaları Kimi en son modelleri ister kimi eldekini değerlendirir kimi arkadaşın jön arabasını ödünç alır bin bir çiçekle kurdaleyle süslenir gelin arabaları En çok plakalarda ve arka camda yazıcak yazılar önemlidir

İki kalp arasında evlenen çiftlerin baş harfleri elbet mihenk taşıdır Eskiden bu arabaların önüne birde gelin bebek koymak vacipti ancak son zamanlarda bebeklerin yerini beyaz şık buketler aldı

Eee zaman değişince gelin arabalarındaki yazılarda yaratıcılık kazandıİşte Bunlardan Bazıları :

(Nazar Etma Na Olur Tavla Sanunda Olur
Bir diğer gelin arabasında ön plakada ( Evleniyoruz Mutluyuz)
ArkaPlakada (Nasılda Palavra Atıyoruz)
Bir başka araçta(Anlarsa Bekar Anlar Gerisi Bana Ağlar) yazısı dikkat çekiyor
Bir diğeri de arka cama yazdırdığı(Anamın İlk Gelini)yazısıyla ilgi odağı oluyor
Bir başka gelin arabasında ise ki bu en ilginçlerinden biri(İstedim Vermediler Kaçırırım Dedim Kendileri İstediler) yazıyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com