Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hikayesi, ile, rezil, rüsvanın

Rezil İle Rüsva'nın Hikayesi

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rezil İle Rüsva'nın Hikayesi

Anlamıştım aslında Kısa pantalon paçaları ve askılarıyla top peşinde koşan küçük çocuk misali bakışlarından Üstün başın çamur içinde gülümsüyordun Kirlenmek güzeldir omo reklamlarında mundar edilmemişti henüz Sızamamıştı oyunlarımıza reklam cıngılları

Yerküre dedikleri o meşin yuvarlağın peşisıra gidiyorduk Sen alıngandın İlgi bekliyor gözlerini kocaman açmış bana bakıyordun Kuyruğu üstünde duran maymun oluyordun biz de rezil oluyorduk Takma dişli yaşlı hallerimizi yapıyordun sesleri duyanlar cık cıklıyordu Elalem ne der sahi? Biliyorduk ve hiç ama hiç umursamıyorduk Bostanlı'da avaz avaz şarkı söylüyor aşkın deli gömleğini giymiş gülümsüyor beyaz gömlekli amcaların gelip bizi almalarını bekliyorduk Geldiklerinde onlara kibarca bir "bye bye" hayat diyor "hay hay" Mfö ne diyordu bu işe işte onu bilmiyorduk

Birbirimizi yanlış anlıyor ağlıyor gülüyor öpüyorduk Hayat elimizden oyuncağımızı aşkı alır diye korkup birbirimize sarılıyorduk Damlaları siliyorduk yanaklarımızdan aşağı süzülen burnumuzu çekiyor kırmızı gözlerle bakışıyor sonra daha çok sarılıyorduk Söz veriyorduk vitrinin önünde “bunu istiyorum” diye ağlayan çocuk inadı ve şımarıklığıyla Çünkü korkuyorduk Çünkü seziyorduk Zaman… Ne zaman?

Körebeyi saklambacı reddediyorduk Zırıl zırıl ağlamaktan çıngıraklı kahkahalar atmaktan korkmuyorduk Siyah sorularımın hepsini beyaza çalıyorduk Senin hayattan kaçtığın anlarda iki kişilik bir ada oluyorduk Dört yanımız sularla çevrili yolları arnavut kaldırımlı ve doğalgaz borularıyla katledilmemiş henüz Sahilinde pet şişeler yüzmemiş hiç Fayton tarifesi yok ve at gözlüğü bir tek atlara ait Adalar arası aristokrasiye başkaldırmış arkadaşlarıyla beraber prens sıfatını yerlere çalmış bir ada… Biz…

Zamanla uzadı pantolon paçaların Yan evin bahçesine kaçtı peşinden koştuğumuz top Burnumuzu çekip öperek kuruttuğumuz yaşlar yoktu Tüm bunlar yerine çantaya uzandı ellerimiz “ selpağın var mı ? “ haklı çıkardık “o”nu da renkler kirlenirken birincilik yine beyazındı Tekrar karardı sorularım Can yakmaya başladı oyundaki düşüşlerim ve çelme takmaların

Küstük “boz işte “ dedik Mızıkçılık yaptık “ben oynamam senle” dedik Topunu aldın gittin eve Annem “kızım gel artık” diye seslenene kadar bekledim seni duvarın kenarında O akşam hiç yemek yemedim Burnumu çektim ağladım ama selpak bile yoktu Korktum kucağın yoktu Adamızı düşündüm Ayaklarıma vurdu dalgalar pet şişelerini sürükleyip kıyıya Kaldırım taşlarını sökmüşler altında kumsal yokmuş Ben öyle olduğunu sanmıştım ama Faytoncu almadı benitam ada turu üüüf ateş pahası Değil benim ikimizin harçlığı bile yetmez turlamaya Nerede o aşkın sudan ucuz ve yanımızda olduğu günler Ağladım ağladım “Prens Adaları” yazıyordu iskelede bir haritada baktım Simsiyah sorularım “yıldızlı gece”ye hasret sorularımın kulağı kesik sorularım ağlamakta…

Uyandım kırmızı gözlerime baktım aynada Zil çaldı duydum sesini bir koşu gittim kapıya Elinde bembeyaz bir top eşikte bekliyordun Paspasla oynuyordun Aa kısalmış paçaların sabah sabah nasıl kirlettin yine üstünü başını “Benimle oynar mısın” diye sordun utangaç Korktum yine gidersin diye sustum İndirmişsin tarifeyi sahilimizden topladığın pet şişeleri yığmışsın dün beklediğim duvarın kenarına Selpak da yok çantanda Üstünü çizmişsin prens yazan haritanın gösterdin bana Tuttun elimden çıktık dışarıya

Topu attın Tuttum Durdum

Bekledin atayım diye yalvaran bakışlarla Bir sana bir topa baktım Fonda omo reklamındaki cıngıl çalmaya başladı bir anda Güldük tıkadık kulaklarımızı… Kaçtık adamıza
ReziL Rüsva dolaşıyorduk ortada

Kirlenmek güzel mi bilmem ama aşkın deli gömleği var ya! İşte onun beyazı fena yakışıyor sana bana =)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com