Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aldım, gücü, kitabını, meleklerin

Meleklerin Gücü Kitabını Aldım

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Meleklerin Gücü kitabını aldım Beki İkala Erikli'nin Forumda röportajı paylaşılmıştı Okumuştum Yeni aldım Henüz okumadım Biraz karıştırdım Güzele benziyor Okuyan var mı arkadaşlar? Ya da düşünceleriniz? Okuyunca ben de yazar ve paylaşırım Sevgiler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

ya kusura bakma ama hani nasıl desem kitapta ne anlatılıyor? tam olarak? yardımcı olabiliyormu insanlara kitap?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Henüz okumadım Ama şöyle diyor yazar; Neden bunları tekrar tekrar yaşıyorum? diyorsanız cevabı geçmişteMeleklerin gücüyle artık hiçbir şey kaderiniz değil Örneklerle anlatıyor İçinde gerçek kişilerin hikayeleri de var Yazar kendi eğitim seminerlerindeki kişilerden de bahsediyor Okudukça yazarım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

aman gözünü sevim o kitabi sevda demirel okumus simdi pencereme töbe Cebrail as geliyo resmini cektim konusuyom diyor Tarot kartlari actiriyolarmis o kitabi okudum meleklerle baglanti kurdum diyorAllah magfaza dikkat edin meleklerin gücü ancak ve ancak Allahin emri ile insan üzerinde tesir eder Allah meleklere 1mm öteye gidin demedigi müddetce melekler kendi basina buyruk gücünü kullanmazlar Ibadetin ve dualarin gücü diye bir kitap var onu tavsiye ederim size
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

dark_angel Nickli Üyeden Alıntı

aman gözünü sevim o kitabi sevda demirel okumus simdi pencereme töbe Cebrail as geliyo resmini cektim konusuyom diyor Tarot kartlari actiriyolarmis o kitabi okudum meleklerle baglanti kurdum diyorAllah magfaza dikkat edin meleklerin gücü ancak ve ancak Allahin emri ile insan üzerinde tesir eder Allah meleklere 1mm öteye gidin demedigi müddetce melekler kendi basina buyruk gücünü kullanmazlar Ibadetin ve dualarin gücü diye bir kitap var onu tavsiye ederim size

havasa giriyor sanki onlar biraz tam bilmiyorum ama onlar sakıncalı biraz bence

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

degerli kardesim kitabinda faydalisi zararlisi var iyiyi kötüden ayirt edebiliyorsaniz okumanizdan zarar gelmez cok dikkatli olmak gerek Bir insan "Meleklerin gücüyle artik hic bir sey kaderiniz degil" dedigimiz an Allah magfaza dinden cikariz burada kaderi inkar söz konusu Okuduklarinizdan eklerseniz bende merak ettim simdi

pirpirim Nickli Üyeden Alıntı

Henüz okumadım Ama şöyle diyor yazar; Neden bunları tekrar tekrar yaşıyorum? diyorsanız cevabı geçmişteMeleklerin gücüyle artık hiçbir şey kaderiniz değil Örneklerle anlatıyor İçinde gerçek kişilerin hikayeleri de var Yazar kendi eğitim seminerlerindeki kişilerden de bahsediyor Okudukça yazarım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

Katılıyorum arkadaşım sana Kitapta şöyle bir başlıkta var Peki neden direkt Allahtan istemiyoruz? Yüce Allahımızın gücünü zaten inkar etmiyor Ama dediğim gibi okumam lazım O zaman anlayabilirim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

yaw bu insanlar bir cinsuydurup uydurup rant sağlıyorlarokudum o kitabı hiç bişi ilgimi çekmedikişisel gelişim kitabı adını meleklerden yardım veya gücü koyunca çok satıyormadem melekten yardım ne işi var tarot kartlarınınruh hastası şizofrenler alet ediyor her şeyimelek Allahın kudreti ile yardım eder yoksa kim görmüş meleğibiz insan olarak boyutumuz farklı meleklerin yapıları farklı peygamber efendimiz görmüş cebrail as mı ürkmüş titremiş vahi getirdiği zamannerde biz melek gelecek te yardım edecekher insaın üzerinde sağ ve sol omuzundan ki iki melek hariç 140 melek verilmiş bunlar bizim başımıza tuğla düşmesin ayağımız kırılmasın diye koruyucu olarak verilen melekler ta ki kader de ölüm anına kadar yanımızda yardımcı ama onlarıda göremiyiz veya özel işimizi yaptıramıyızbi kere göz ve beyin yetilerimiz kapalı

canın sıkılınca soru sor kartlar var nasılsa ona görede uyduruk karşılıklar dolu oyalınırsın vakit geçer efem

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Meleklerden yardım istesek Allaha şirk koşmuş olmaz mıyız? diyor bir başlık Açıklaması şöyle; Meleklerle ilgili belki de en çok sorulan sorulardan biri bu Aslında gerçek bunun tam tersi Melek kelime anlamı olarak, Allahın mesaj vereni demektirMelekler Allahın sevgi dolu yolunu işaret ederler her zaman Meleklerle çalışmak, onların yardımlarını hayatlarımıza almak, Allaha şirk koşmak değildir Bunun tam tersidir Onlar put değil ki onları yanımıza yollayan sevgili Allah Gerçekte meleklerle çalışarak Allaha onun ışığına çok daha yakın oluyoruz Dilerseniz Allahın izniyle meleklerden yardım isteyin Sonuçta melekler de biz de biliyoruz ki tüm dualar Allaha gider (Kitaptan)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

çok fazla bu konuda kitap yazılıyor ya da yöntem var çünki gideri var yani saçmalamaya müsait olan bir sektör bunların içinde hakikaten faydali şeylerin bizim fizyolojimizden tamamen kopmayan şeyler olduğuna inanıyorum melek kartları melek terapileri melek bilmemnesi incelemedim bile nedir diye ki ben araştırmayı severim nedense bana çok itici geliyor bana farklı şeyler lanse ediliyor gibi geliyor kesinlikle inanç dünyamla bağdaşmayan şeylere yaklaşmıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

Şanaa Nickli Üyeden Alıntı

yaw bu insanlar bir cinsuydurup uydurup rant sağlıyorlarokudum o kitabı hiç bişi ilgimi çekmedikişisel gelişim kitabı adını meleklerden yardım veya gücü koyunca çok satıyormadem melekten yardım ne işi var tarot kartlarınınruh hastası şizofrenler alet ediyor her şeyimelek Allahın kudreti ile yardım eder yoksa kim görmüş meleğibiz insan olarak boyutumuz farklı meleklerin yapıları farklı peygamber efendimiz görmüş cebrail as mı ürkmüş titremiş vahi getirdiği zamannerde biz melek gelecek te yardım edecekher insaın üzerinde sağ ve sol omuzundan ki iki melek hariç 140 melek verilmiş bunlar bizim başımıza tuğla düşmesin ayağımız kırılmasın diye koruyucu olarak verilen melekler ta ki kader de ölüm anına kadar yanımızda yardımcı ama onlarıda göremiyiz veya özel işimizi yaptıramıyızbi kere göz ve beyin yetilerimiz kapalı

canın sıkılınca soru sor kartlar var nasılsa ona görede uyduruk karşılıklar dolu oyalınırsın vakit geçer efem

pardon ama ne kartı ne sorusu nasıl cvp vercek kartlar lütfen açarmısın konuyu??

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

pirpirim Nickli Üyeden Alıntı

Meleklerden yardım istesek Allaha şirk koşmuş olmaz mıyız? diyor bir başlık Açıklaması şöyle; Meleklerle ilgili belki de en çok sorulan sorulardan biri bu Aslında gerçek bunun tam tersi Melek kelime anlamı olarak, Allahın mesaj vereni demektirMelekler Allahın sevgi dolu yolunu işaret ederler her zaman Meleklerle çalışmak, onların yardımlarını hayatlarımıza almak, Allaha şirk koşmak değildir Bunun tam tersidir Onlar put değil ki onları yanımıza yollayan sevgili Allah Gerçekte meleklerle çalışarak Allaha onun ışığına çok daha yakın oluyoruz Dilerseniz Allahın izniyle meleklerden yardım isteyin Sonuçta melekler de biz de biliyoruz ki tüm dualar Allaha gider (Kitaptan)

ben hiç böyle birşey duymadım bu güne kadar İslamda elini açarsın Rabbine yalvarırsın arada hiçkimse olmaz kararı verecek Allah neden meleği aracı yapmakla uğraşayım ki birşey olmıyacaksa yada olcaksa o taktir etmeden zaten olmaz ama meleklere kitaplara iman var tabiki fakat ikisi çok farklı şeyler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

Ne bileyim ben merak ettim aldım Sonuçta kişisel gelişim kitabı İnancımızı bilip daha önce dark angel arkadaşın da dediği gibi doğruyu yanlışı ayırt edeceksek sorun yok En güzeli Allaha el açmak doğru Ama İslamiyette de meleklerin yardımını Allahın izniyle istemek var Öyle dualarda var
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com