Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cinayet, için, planı, üstteki, üye

Eski 04-30-2007   #136
İSİMSİZ KARANLIK

Amman Tanrı'm, herkes beni öldürmek istiyor, herkes beni arıyor, Karagümrük yanıyor O zaman ikinizi bungee jumping ipinin iki ucuna bağlayayım ipi ortadan içinde timsay olan bir gölün biraz üzerine asayım Tabii suskun bir bayan olduğu için Rahatsız'ın ipi daha uzun :D :D :D
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #137
suskun

neyaptın sen rahatsız arkadaşımı öldürdün hemde kör bıçakla merak etme isimsiz ben seni acile kaldırırım herzaman yanındayım ben
Rahatsız bende seni çatıdan aşşağı iterim daha masumca our hem:))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #138
RaHaTSiZ

~~ suskun Çay içersin sanırım ? çayına siyanür KAtıCam senin ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #139
İSİMSİZ KARANLIK

Madem oyun bu, kiremitleri hafif gevşeteyim suskun :)) Rahatsızeğer gene hatları karıştırmak niyetindeysen suskun'un seni ittiği yerin altına trambolin koyayım da daha yükseğe çıkıp da düş :)))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #140
suskun

hahahah gördün mü rahatsız öldün sen eh ben ne diyim şimdi ölenle ölünmüyoki:))şaka arkadaşımbende en sevdiğin brownilerden 1 tabak yaparrdım ve akşam yemekten sonra kapınızı çalardım annene derdimki kendi ellerimle size browni yaptımTabi o tabağı gören rhatsız sen yerinde duramaz ve tabağın hepsini siler süpürürdünAma içinde fare zehiri olduğunu biliyomusun?yarım saat sonra öleceksin diye msj atardım ardından dahehehehnasıl plan ama rahatsız
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #141
RaHaTSiZ

~~ :)) ßen annemin evinde yaşamıyorum :)) Sen ßenim annemi öldürürDün :/ haßeRi aLdığımda GELir Seni evinden dışarı çıkartma bahanesiyLe ßiraz gezdirir aRdından karşıdan karşıya geçerken ßi kamyonun altına ittirirDim :Pp ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #142
İSİMSİZ KARANLIK

Madem bu kadar heveslisiniz, maden ben size zarar vermek istemiyorum, Rahatsız'ı üzerine salardım suskun Uğraşın durun

(Rahatsız gene araya girdiysen suskun'a da bir tabanca verirdim ki galip belli olsun)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #143
suskun

aaa unutmuşum annen ölmedi ölmediAnnene kapıda derdimki bu sadece rahatsıza özel o çok severmiş hepsini o yesin isterseniz size ayrı bir tabakta getiririm derim
Sonra sana ikkinci planım bilgisayarının kablolarıyla oynardım öyle bir ayarlardım ki "suskun"yazınca BOMMMMMMMMMMMMM:))game over

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #144
RaHaTSiZ

~~adf sdafsdagafd gfa g zuhahsd hahdshhas :D:Dd "suskun yazınca booomm" süpersin ne diyim :)) odanın camından içeri el ßomßası Atmaya geLiyorm şimdi :Pp ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #145
İSİMSİZ KARANLIK

Hop, ben varım Önce ben seni yolda zıpkınla vurayım da el bombasını öyle fazla fırlatama
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #146
RaHaTSiZ

~~zıpkın ? sen onu fırlatana kaDar kaFana taşı yedin mi karpuz gißi yarılır haßerin varmı :) orAcıkta kaLıverirsin ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #147
İSİMSİZ KARANLIK

Le kafana bi' çakıl atarım var ya Duymuşsundur, ummadık taş baş yarar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #148
RaHaTSiZ

~~ SaLLa çakıl makıl işlemeZ ßana :) yanına yakLaşır o elindeki zıpkını elinden aLır onu yere saßitLEr ve Seni üstüne oTurturdum Ağzından falan çıkardı herhaLde :)) ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-02-2007   #149
speed

şişe takıp pirzola yapardım:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-02-2007   #150
angelesdream

senı ustunde ıncecık bır sopanın üstüne dikerdim tek ayakla tabı bu arada altında dıbı tam 12 metelık bır kuyu war içindede karnı çok acıkmış farelerer dolunıahahane haınım dımı speed
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com