Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi > Enteresan Resimler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
genç

Kim Bu Genç

Eski 04-22-2007   #1
Ergenekon

Kim Bu Genç

1961’in Kasım ayında Ankara Hukuk Fakültesi’ndeki bir törende, Başbakan İsmet İnönü ve eşi Mevhibe İnönü, yanlarında da elinde çantasıyla Bülent Ecevit görülüyor Ecevit ile Mevhibe Hanım’ın arasında bir genç Üzerinde kareli bir gömlek Ceketinin altında, evde örüldüğü belli olan bir kazak Saçları alnına düşmüş O gencin adı Ahmet Necdet Sezer’dir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-22-2007   #3
İSİMSİZ KARANLIK

Gerçekten ilginç Ama yalan söylemeyeceğim, gençliğinde bile duruşunda bir denge var sanki Paylaşım için teşekkürler Ergenekon
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-22-2007   #4
Ergenekon

beni en etkileyen yanı, genç bir üniversite öğrencisi geleceğin başbakanı ile yan yana duruyor ve ilginçtir, O'nun başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanlığına teklif edilip, o yüce makama seçiliyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-22-2007   #5
İSİMSİZ KARANLIK

Ben de ilginç derken onu kastetmiştim :) Paylaşım için tekrar teşekkürler Ergenekon
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-22-2007   #6
asyaland

Sabah gazeteelrde görünce cok sasırmıstım
saol Ergenekon
bilgilendirdiğin için umarım gelen gideni aratmaz :(

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-22-2007   #7
İSİMSİZ KARANLIK

Gelen gideni hem de nasıl aratacak Ve eğer çok ileri giderlerse, ya ihtilâl olur ya devrim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-22-2007   #8
asyaland

Temenimiz böyle olmaması Türkiye bir kac yıl daha geriye gitmesin atrık ilerleyelim ilerleyelim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-22-2007   #9
Ergenekon

Evet durum haberdeki gibi ama, benim hiç endişem yok en azından başbakan ile meclis başkanının olmayacağını biliyorum
Büyük Atatürk Cumhuriyeti sağlam ve sarsılmaz temeller üzerine kurmuştur O temeli ve kutsal yapıyı bozmaya kimse teşebbüse dahi cesaret edemez Tüm milletin ittifakla kabulleneceği ve görevini tamamladığında aynı Sayın ANecdet Sezer gibi mihnetle anılacak biri Cumhurbaşkanı olacaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-22-2007   #10
İSİMSİZ KARANLIK

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Evet durum haberdeki gibi ama, benim hiç endişem yok en azından başbakan ile meclis başkanının olmayacağını biliyorum
Büyük Atatürk Cumhuriyeti sağlam ve sarsılmaz temeller üzerine kurmuştur O temeli ve kutsal yapıyı bozmaya kimse teşebbüse dahi cesaret edemez Tüm milletin ittifakla kabulleneceği ve görevini tamamladığında aynı Sayın ANecdet Sezer gibi mihnetle anılacak biri Cumhurbaşkanı olacaktır
Umuyor ve bekliyoruz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-28-2007   #11
ati_gs_ceza_ati

Belli olu saten baktım hemen anladım
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com