Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
espirili, mesajları, telefon

Espirili Telefon Mesajları

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Espirili Telefon Mesajları

Espirili Mesajlar

Espirili mesajlar 2012

Espirili Mesajlar

Hey senin hattın turkcellmi? bizim abonemisin ?

Eger bizim abonesinse EVET de?

Tamam tamam inandım sana

Şey diyecektim, Bizim delikanlı bir abonemizin sana selamları var

BATARYASI ZAYIF RUYALARIMIZA SEBEKE HATASI NEDENiYLE BiR SURE ULASILAMADI SiMDi iSE FULL CEKEN HATTIMLA SENiNLEYiM

Bu mesajı okuyunca telefonunuzun beyin ölümü gerçekleşecek,

60 saniye sonra kendini imha ederek aramızdan ayrılacak

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

(EL-FATİHA)

Biliyor musun, az önce ne olduğunu çok iyi biliyorum ben Ne mi oldu? Telefonuna bu mesaj geldi

Cebimde telefon,

Telefonumda bataryamsın

Kalbimin antenisin

Ömrümün tükenmeyen kontörüsün

Bir gizli numarasın rehberimde,

Bana cennetten gelen bir mesajsın CANIM

Aşk bir yonca,

Duman dolu baca,

Yok bizim damda atmaca,

Uçar gider hava kararınca,

Bundan ne anlasın karınca,

Aşktan anlamaya başlayacaksın,

Bu mesajı alınca

Öğle vaktinde nerde gördün yıldızı,

Bizim sokak lambası sarı değil kırmızı,

İngilizce bilmiyormu o gavurun kızı,

VER GAZI, VER GAZI

gidemiyorsa

KES HIZI

Bu mesaj hiçbir suretle size gelmemiştir

Aslında başkasına gönderilme amacıyla yazılan bu mesaj,

adresi tam olarak tarif edemedigimden size gelmiştir

Mesaj bana gelmiş olmalı diyebilirsiniz!

Çünkü mesaj mesaja benzer

Ertelendim hayattan today git tomorrow gel dedi my'a Tam da hayata küsmeye start'mıştım ki you çıktın karşıma seni heart'ımda saklayacağım ben you love'yorum

Fırtınanın koptuğu yağmurlu bir günün karanlık gecesinde, tenha bir sokakta, saat 12 surlarında, başın yukarda gezmeyi bırak ta evine git seni merak etmesinler

HAYAT BATTANiYE GiBiDiR; YUKARI CEKERSiN AYAK PARMAKLARIN iSYAN EDER,ASAGI CEKERSiN AYAKLARIN TiTRERBENDEN SANA TAVSiYE; DiZLERiNi KARNINA CEK DE RAHAT UYU

KiMiSi VARDIR GUZEL VE AKILLI, KiMiSi VARDIR SICACIK VE SEFKATLi, KiMiSi VARDIR SADIK VE MANTIKLI; KiMiSi DE TUM BUNLARIN BiLESKESi; TIPKI SENiN GiBi!

ALLAHIM BU NE GUZELLiK, BU NE ENDAM! BU NE iSVE, BU NE EDA; BiR iCiM SU! SEKERiM BENDEN COK BAHSETTiM SENDEN NABER?

SEVGiLiM SENi TV KUMANDASINDAN, FUTBOL TOPUNDAN, PAZAR GAZETESiNDEN COK DAHA FAZLA SEVDiGiMi SOYLEMiS MiYDiM? :P

BU MESAJ OZEL Bi FREKANSLA GONDERiLMiSTiR ZEKiLERDE HAFIZA KAYBI, APTALLARDA KISA SURELi ZEKA, MESAJI OKUYANLARDA DA BiR ANLIK GULUMSEME YAPAR

Ahiret yaz 2222'ye yolla! ahiret soruları cebine gelsin soruları doğru yanıtla ardından 5 vakit namaz kıl cennete giden ilk 5000 kişi arasına gir

Oruç yaz 2222'ye yolla! orucu sizin yerinize biz tutalım

Zeka yaz 3131'ye yolla, ne kadar zeki olduğun cebine gelsin

Niye öyle aptal aptal bakıyorsun? Benim ben, cep telefonun cebinde durmak boğucu ve karanlıktı BENİ çIKARDIğIN IçIN TEşEKKuR EDERiM

Biliyor musun, az önce ne olduğunu çok iyi biliyorum ben Ne mi oldu? Telefonuna bu mesaj geldi

BEN SENI BIR ZAMANLAR ESSEK GIBI SEVMISTIM LAKIN SENDE BENIM ASKIMI INEK GIBI TEPMISTIN

DUN SENI COK BEKLEDIK GELSEYDIN TOPLU RESIM CEKTIRECEKTIK SEN GELMEYINCE TOPSUZ CEKTIRMEK ZORUNDA KALDIK

BIR ZENCININ KOLUNA DUSEN KARINCA NE DER? CEVAP: EYVAH! YINE KARAKOLA DUSTUM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com