Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
umutsuz

Umutsuz

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Umutsuz

Değerli Teknik servis,

Geçen yıl aldığım "Erkek Arkadaş 50" programını "Koca 10" seviyesine yükselttim Ama tüm sistem performanslarında bir yavaşlama söz konusu"ErkekArkadaş 50" bölümünde bulunan Çiçek80 ve Mum IşığındaYemek 63 işlemleri "Koca 10" programında yok

"Koca 10" programı devreye girince bir çok program devre dışı kaldı "Romantizm 95" ile "Özelİlgi 65" kesinlikle devre dışı, ama bunun yerine "Sınırsız TV 04" ve "Maraton 135" sürekli çalışıyor

"Sohbet 80" ve "EvTemizliği 26"yi çalistirinca da sistemi çökertiyor "Kavga 53", "Evi Terk Et 32" programı fayda etmedi "Koca 20" sürümünü yüklesem işe yarar mi? Sizce ne yapmam gerekiyor?

İmza

Umutsuz

Sayın Umutsuz

Bir kere bu olayı şöyle görmeniz gerek "ErkekArkadaş 50" bir eğlence paket programıdır, "Koca 10" ise başlı başına bir işletim sistemi

"http:/ Beni sevdiğini düşünüyordumhtml" komutunu yazarak "GözYaşı 62"'i indirin ve "SuçluHis 30"'ı güncellemeyi unutmayın

Eğer bu uygulamalar doğru sonuç verirse "Çiçek20 ile "MumIşığındaYemek21" kısa bir süre için devreye girebilir Ama sakın çok sık uygulamaya koymayın yoksa "Koca 10" otomatik olarak koruma programı olan "SessizceSuratAsma 25" devreye sokar

Ama ne yaparsanız yapın kesinlikle "Kaynana 10"'ı çalıştırmayın (Ekran görüntüsünü bozan ve sistem kontrolünü kaybettiren bir virüs ortaya çıkar)

Ayrıca "ErkekArkadaş 50" 'ı kesinlikle yeniden yüklemeyinBu kabul edilmez uygulama ciddi sorunlar yaşatabilir ve "Koca 10" bunu kaldıramaz "Koca 20" ise size ek yük getirmekten baska ise yaramaz

Kısacası "Koca 10" çok güzel bir işletim sistemi, ama sınırlı hafızaya sahip ve yeni uygulamaları hemen kavramaya müsait değilPerformans arttırıcı ek programlar tavsiye ederiz, mesela, "SıcakYemek 30" ve "SeksiİçÇamaşır 77" çok faydalı olur

İyi Şanslar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com