Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
günlüğü, kızın, satanist

Satanist 1 Kızın Günlüğü !

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Satanist 1 Kızın Günlüğü !

Antalya'daki satanist operasyonunda gözaltına alınıp serbest bırakılan barmen, "Dilara çok tatlı bir kızdı, Can'ı tanıdıktan sonra bu hale geldi Bally çekip şarap içerek toplu **** yapıyorlardı İntihar emrini İstanbul'dan gelen Can verdi" dedi

Antalya'da satanist operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan barmen Faik Serhat Çetin, satanizmle ilgili gerçekleri anlattı 4 yıl boyunca satanizmle ilgilendiğini belirten genç, "Satanizmin saçmalıklardan başka birşey olmadığını anlamakta geciktim" dedi İşte barmen Faik'ten tüyler ürperten itiraflar:

"Dilara ile 3 yıldır tanışıyoruz Volkan ile çalıştığım bara takılırlardı Kimseye zarar veremeyecek kadar iyi kalpli bir insandır Can Özdöl'le tanışıncaya kadar da çalışkan ve iyi niyetli biriydi Sonradan Volkan, Dilara'yı chat'te Can Özdöl ile tanıştırdı Can, onu sürekli etkilemeye çalışıyordu Dilara'ya dikkatli olmasını, satanistlerden uzak durması gerektiğini söyledim Benim bu yüzden çok şey kaybettiğimi de anlattım Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ndeki eğitimimi bile satanizm yüzünden yarıda bıraktığımı söyledim Ama Can, Dilara'yı etkilemişti bir kere Daha sık görüşmeye başladılar Artık Dilara'nın kurtulması çok zordu' dedi

İşte Günlüğü:

18 Mart 2000

Benden öncesi ve benden sonrası var ama kimseye 'Beni yarattı' diye tapmak zorunda değilim

7 Nisan 2000

Yine baş kaldırma isteği kafamdaki duvarlara çarpıyor

15 Nisan 2000

Dün gece nihayet gözlerimi kapatıp uykuya daldığımda acayip bi rüya gördüm Salyalı bi kedi vardı Kulaklarını dikmiş, salyalarının kızıl pırıltıları gözüne vurmuş, amacının bilincinde, dişlerini kocaman açmış, üstüme doğru geliyordu Yavaş yavaş ama nefretle Çok çirkin bir kedi bu Beni korkutuyor Kan kokan salyaları suratıma damlamaya devam ediyor Salyalar gittikçe çoğalıyor Bu rüyayı Pan'a (İnternette chatleştiği satanist genç) anlatmalıyım

16 Nisan 2000

Pan rüyamdaki kedinin, düşmanım (yani tanrı) olduğunu söyledi Ben de öyle düşünmüştüm Bu gece Pan'la kayalıklarda buluşup Şeytan'ı çağırıcağız

Şeytan'ın benim ruh ikizim olduğunu nasıl anlamam? İçimden geçirdiklerimi Pan'a fısıldadı Bu eşsiz bir güç Belki de fazla etkisinde kaldım

21 Nisan 2000

Tekrar bir konsere çıktık Bu sefer has Black ****l yaptık Simsiyah giydik ve yüzlerimizi boyadık Kendimi tanrıça gibi hissettim İnsanlar bize tapıyordu En ilginç olanıysa herkesin önünde çiftleşen tiplerdi Bu ne rahatlık? Onları sevdim

Gece boyunca hayattan satanizmden konuştuk M 3'lük esrar sardı Sabaha kadar içtik

6 Mayıs 2000

Esrarın da etkisiyle sürekli gülüyorduk Sonra birden hava soğudu, yıldızlar teker teker söndü ve göz göze geldik Gözleri çok güçlüydü Beni, 'Şeytanın Leydisi' olarak görmek istediğini söyledi 'O nasıl olacak?' dedim Parmaklarının dokunduğu yerler alev alev yanıyordu Bu çocuğa ya da içindekine aşık olmuştum Birlikte olduk Kulağıma fısılda*****, 'İşte artık karanlıkların prensesi sensin' dedi Bacaklarımdan birkaç damla kan yere süzülüyor, hâlâ titriyorum

14 Mayıs 2000

Bugün benim doğum günüm Tekrar yeni bir bedende doğduğum gün Aralarına katılmam adına bir ayin düzenlendi Sabah erkenden Pan'la buluştuk Şeytan mağarasına indik Aralarında M ve P'nin de olduğu 15 kişilik bir grup bizi karşıladı Pan sadece tepkisiz kalmamı istedi, kayanın üstüne oturdum Diğerleri ellerinde mumları, kafaları önde, hiç kıpırdamadan yerde oturuyordu Rüyamdaki iğrenç salyalar ve o iğrenç kedi karşımda duruyordu Birden üstüme atladı Beni parçalamak istercesine tırmalıyordu Ve kimse hiçbir bk yapmıyordu Pan'a baktım, sırıtıyordu Delirdim! Kediyi tuttuğum gibi duvara fırlattım Ben ağlıyor, titriyor, kusuyordum Pan beni kucağına alıp eve getirdi Ayrılırken 'Biraz dinlen, bu olanlar sana biraz ağır gelmiş olabilir' dedi

26 Mayıs 2000

Bugün ilk defa damardan uyuşturucu aldım Hiçbir şey hatırlamıyorum Ama her yerim yara bere ve jilet izi içinde

9 Haziran 2000

Gece Lord'um odama girdi Bana birkaç şey fısıldadı 'Sen ilk lanetlenmiş olansın, zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesine kadar! Sen ruhumu taşıyan tek kadınsın Kan akıt leydim, kan akıt!!! Çok ileri gidiyorum!!

Odamın duvarı kan içinde Annem fenalık geçirdi Hastaneye yatmam artık kesinleşti

1 Temmuz 2000

Krizleri nihayet atlattım Zorlandım ama geçti

17 Temmuz 2000

Sanki bir ayağım suyun içinde Su, saflığın tersine iğrenç kokan, kusmuğu andıran bir pislik Kurtulmaya çalıştıkça daha çok batıyorum

Bu insanlardan, bu şehirden kurtulmalıyım Geleceği düşünmeliyim Ama her şey için geç

Ruhum duy bu küçük ******yi Kalbim acımaktan deli deli vurmayı unuttu!! Sözcüklerin cesetleri dökülüyor dudaklarımdan: Konuşamıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com