Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mısınız, uyandırır

Bizi De Uyandırır Mısınız?

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bizi De Uyandırır Mısınız?

Bizi de Uyandırır mısınız?
Adam otele gelip resepsiyona kaydını yaptırırken görevli sordu :
- Sabah sizi kaçta uyandırmamızı istersiniz? Adam başını salladı :
- Hiç gereği yok Ben her sabah saat beşte kendim uyanırım Resepsiyonda ki görevlinin yüzü güldü :
- Aman ne iyi Lütfen uyandığınız zaman bizi de uyandırır mısınız?

İran Halısı
Kadının biri pahalı halılar satan bir dükkana girer ve ilk bakışta çok beğendiği bir iran halısına doğru yönelir Halıya daha yakından bakmak üzere yere doğru eğildiğinde istemeyek sesli bir şekilde gaz kaçırınca çok utanır ve hemen kimse duydumu diye etrafına bakınır ve arkasında duran satıcıyı görünce konuyu unutturmak için aceleyle adama
-Bu İran halısı kaç para? diye sorar Satıcı gayet pişkin şöyle yanıt verir
- Valla hanımefendi, halıya sadece bakmakla osurduğuna göre fiyatını duysan zıçarsın

Masum Şeytan
Bir gün şeytan büyük bahçeli koskoca bir malikaneye girmiş Merdivenleri çıkmış Bir kuzu görmüş Kuzunun boynunda bir ip varmış Şeytan ipi çıkarmadan sadece biraz gevşetmiş Kuzu malikenenin önünde bulunan aynayı görmüş Şaşırınca bir hamle yapıp aynayı kırmış Çıkan gürültüye evin hizmetçisi gelmiş Sen naaptın? ben şimdi burayı nasıl temizliycem Evin beyi bunu duyunca kesin beni kovar demiş ve kuzuya bir tekme atmış Kuzu merdivenlerden düşünce ip yetmemiş ve kuzunun boynunu kesip onu öldürmüş Bu sırada evin uşağı gelmiş Neler olduğunu sormuş Kadın anlatınca bunu nasıl yaparsın Bey şimdi ikimizi de kovucak O kuzu onun için çok değerliydi demiş Ve hafifçe kadını itmiş Kadın dengesini kaybetmiş ve merdivenlerden düşüp boynunu kırmış Sesi duyunca evin hanımı gelmiş Olanları öğrenince sinirlenmiş Tam uşağı dövmek için uşağa yaklaşırken uşak lütfen beni bağışlayın ve beni kovmayın diyerek diz çökmüş Uşağın üstüne hızla gelen kadın ise ona çarpıp merdivenlerden yuvarlanmış ve ölmüş Evin beyi gelip de olanları dinleyince belinden silah çekip uşağı vurmuş Sonra kendi kendine eyvah ben ne yaptım? bir kuzu, aynanın kırılması ve sevmediğim karım için elimi kana bulamaya, katil olmaya değermiydi? demiş ve silahı çekip bir kurşunda kendine sıkmış Bütün bu olanları bir kenardan izleyen şeytansa sırıtarak "Ben hiç bişey yapmadım ki Sadece acıyarak kuzunun boynundaki ipi gevşettim, o kadar" demiş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com