Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, eskişehir, ilköğretim, okulu, olcay, tepebaşı

Ahmet Olcay İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ahmet Olcay İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir

Ahmet Olcay İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Olcay İlköğretim Okulu Tanıtım - Ahmet Olcay İlköğretim Okulu Resimleri - Ahmet Olcay İlköğretim Okulu İletişim

Ahmet Olcay İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 8 Temmuz 1970 tarihinde eğitim öğretime açılmıştır Zincirlikuyu (Köyü) mahallesi çiftçilerinden Ahmet Olcay tarafından arsası Milli Eğitim Müdürlüğüne bağışlanarak, şahıs devlet işbirliği ile yapılmış olup 8Temmuz 1970 tarihinde 1 kat olarak bitirilmitir ,1970-1971 öğretim yılında eğitim öğretime başlamıştır 1973 yılında 2 katı yapılarak o günden bu güne eğitim öğretim sürdürülmektedir

Okulumuzun açılışının ilk yıllarında üçlü öğretim yapılmış, daha sonra ikili öğretime geçilmiştir 1998-1999 öğretim yılında Kardeşler İlköğretim Okulu'nun yapılmasıyla öğrencilerimizin yarısı oraya nakledilerek normal öğretime geçilmiştir

Halen normal öğretim yapılmaktadır

VİZYONUMUZ

"Eğitim-Öğretim alanında kabul gören yeni değerler doğrultusunda çağdaş eğitim ve öğretim yöntemlerini kullanarak dünya standartlarında bir okul ortamı oluşturmak ve ilköğretim çağındaki her öğrencinin öğrenim görmek istediği en başta gelen eğitim kurumlarından biri olmaktır"

MİSYONUMUZ

Öğrencileimizi; Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, milli ve evrensel kültürel değerleri tanıyan ve benimseyen, kendilerine ailelerine, topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan, iş birliği içinde çalışan ,hoş görülü, dürüst, erdemli, kendilerine güvenen, öğrenmeyi öğrenen ,sistemli düşünebilen, girişimci, çağdaş teknolojileri etkili biçimde kullanabilen, planlı çalışma alışkanlığına sahip, estetik duyguları ve yaratıcılıkları gelişmiş bireyler olarak yetiştirmektir

Ahmet Olcay İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Tepebaşı
Okulun Telefonu: 2223352503
Okulun Faksı: 2223352503
Okulun Adresi: ŞİRİNTEPE MAHBURSA CADOLCAY SOKNO:1 Tepebaşı Eskişehir
Okulun Web Adresi: http://ahmetolcayioomebk12tr
Okulun E-Posta Adresi: 967461@mebk12tr
Okulun Müdürü: BAYRAM DEĞİRMEN
Okulun Öğretmen Sayısı: 11
Okulun Öğrenci Sayısı: 229
Okulun Derslik Sayısı: 11
Okulun Ulaşım Bilgileri: 35 ve 19 numaralı otobüsler okulun yakınından geçmektedir Uluönder tramvay durağı da okulumuza yakın mesafededir
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ahmet Olcay İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com