Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
75yıl, anaokulu, mersin, mut

75.Yıl Anaokulu Mersin Mut

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

75.Yıl Anaokulu Mersin Mut

75yıl Anaokulu Hakkında - 75yıl Anaokulu Tanıtım - 75yıl Anaokulu Resimleri - 75yıl Anaokulu İletişim

75yıl Anaokulu Mersin Mut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 75yıl Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 75yıl Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 75yıl Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

75yıl Anaokulu Tarihçesi:

Mut 75Yil Anaokulu 1999-2000 egitim ögretim yilinda egitim ögretime baslamistir Okulumuz Yazialan Mahallesi Asmali Sokakta Sehit Ibrahim Soysal IÖ Okulu ile yan yana dir

Okulumuz, sabah saat 800 den aksam 1700 ye kadar tam gün egitim faaliyetini sürdürmektedir Okulumuz
4-5-6 yas grubu ögrencilerine yöneliktir Yas gruplarina göre ögrencilerin siniflari ayrilmis çocuklarin gelisim özellikleri, ilgi istekleri dogrultusunda yillik çalisma programi hazirlanip bu program dogrultusunda ögrenciler egitilmektedir

Okulumuzda 6 subemiz mevcuttur

Okulumuz kaloriferli ve tek katlidir Her sinifinda televizyon ve VCD mevcuttur Ayrica egitici oyuncaklar ve Okul öncesi alaninda çikmis yayinlar imkanlar ölçüsünde takip edilmeye çalisilmakta bütçemize uygun olanlar alinmaktadir

Okulumuzun her bölümü hali ile kapli olup bütün siniflar, Anaokullarinda bulunmasi gereken ilgi köseleri ve gerekli araç gereç donanimi bulunmaktadir

75yıl Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: 75YIL ANAOKULU
Adresi: YAZIALAN MAH ASMALISOK MUT / İÇEL
Telefon Numarası: 3247740497
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

75yıl Anaokulu Resimleri:

biz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com